نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی سردخانه صنعتی،کانکسی و تونل های سرما47-

folder_openتعمیر یخچال

پرشین کول

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی سردخانه صنعتی،کانکسی و تونل های سرما47-

10٪ تخفیف ویژه

دیگر نگران د ستگاه های خود نباشید

چرا

چون پرشین کول خودش دستگاه شما را بعد اتمام کار به مدت 90 روز   گارانتی خواهد کرد 

به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما سروران گرامی می باشد

لطفا درخواست خود را ثبت نمایید

پرشین کول 

تعمیر سردخانه صنعتی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده در محل انجام میشود

سردخانه ها متناسب با نوع کاربری که دارند دارای دماهای متفاوتی می باشند که نوع اول برای نگهداری از موادی که به دماهای زیر صفر نیاز دارند، طراحی شده و نوع دوم برای نگهداری از مواد غذایی نیازمند با دمای بالای صفر.

 

این تاسیسات دارای ساختمانی پیچیده هستند و بر اساس نوع عملکرد خود از مبردهای متفاوتی استفاده می کنند و به دلیل نوع کاربری شان در صورت خرابی و یا بروز نقص فنی باید هرچه سریع تر مورد تعمیر قرار گیرند. بهترین گزینه برای انجام تعمیر سردخانه صنعتی استفاده از خدمات ،سرویس ها و قطعات پرشین کول در فروشگاه شرکت فروشگاه ذکری می باشد. برای درخواست تعمیرکار با تماس با شماره،پیام در واتساپ و اینستاگرام موجود در سایت ارتباط برقرار کنید.

آیا ما تأمین‌کننده قطعات و لوازم‌یدکی نیز هستیم؟

تخصص ما در حوزه تعمیر،سرویس و نگهداری سردخانه های صنعتی و کانکسی است.

 تمامی قطعاتی که در فروشگاه شرکت فروشگاه ذکری موجود می‌باشند برای مصرف داخلی تعمیرکاران،تکنسین ها در نظر گرفته شده تا برای خدمت رسانی به مشتریان گرامی استفاده کنند.

فرو شگاه ذکری

قطعات اصلی و اورجینال در داخل فروشگاه ما را به‌صورت تلفنی و حضوری به مشتریان گرامی عرضه خواهد کرد.

مانند

1-کمپرسور

2-فیلتر آب

3-ترموستات

4-برد الکتریکی

5کندانسور

6-گاز و ….

 

به نشانی : خیابان آزادی قبل از مترو شادمان خیابان بهبودی قبل از تقاطع نیایش پلاک 88

شماره تماس های فروشگاه  : 660241606601865666080746

همراه : 0912185567209378566978

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تخصصی سردخانه صنعتی در پرشین کول تا 75 % در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید.

از آن جایی که در این سردخانه ها مواد غذایی و زراعی،گل و گیاه و … نگهداری می شوند و در صورت خرابی در سیستم برودتی آنها، احتمال فاسد شدن آنها بالا می رود، تعمیر آنها بعد از خرابی باید در اولویت قرار گیرد. برای انتخاب محل تعمیر و تعمیرکار برای انجام تعمیرات آنها هم باید نکاتی را مدنظر قرار داد. به این معنا که نمی توان این تاسیسات را به دست تعمیرکار و تعمیرگاه های عمومی و ناوارد سپرد. زیرا امکان دارد نوع خرابی را اشتباه متوجه شده و با در تعمیر دستگاه ها از قطعات تقلبی استفاده کنند که منجر به خسارات زیادی می شود. پرشین کولمی تواند به صورت تخصصی اقدام به تعمیر این تاسیسات کرده و آنها را با هزینه های کمی تعمیر کرده و در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

فهرست مطالب تعمیرات  تخصصی  سردخانه صنعتی و کانکسی در پرشین کول

در ادامه برای بررسی و ارائه نکات تعمیر سردخانه صنعتی به ارزیابی عناوین زیر می پردازیم:

1-تعمیر سردخانه صنعتی در تهران

2-تعمیرکار سردخانه بالا صفر و زیر صفر

3-تعمیرگاه سردخانه کانکسی

4-تعمیر کمپرسور سردخانه

5-نتیجه گیری از تعمیر سردخانه صنعتی

در ادامه با پرشین کول همراه بمانید.

پرشین کول نمایندگی مجاز  تعمیرات تخصصی سردخانه صنعتی و کانکسی در تهران

اگر صاحب یک سردخانه صنعتی و کانکسی هستید، حتماً از عواقب خراب شدن قسمتی از این تاسیسات و یا بروز یک نقص فنی خبر دارید. اگر یکی از دستگاه ها و یا قطعات به کار رفته در ساختمان آنها معیوب شود بر کل سیستم تاثیر کرده و موجب افت راندمان عملکرد این تاسیسات می گردد. عدم داشتن عملکرد صحیح در سردخانه های صنعتی و کانکسی ممکن است منجر به فساد مواد غذایی نگهداری شده در آن شود. که این امر علاوه بر ایجاد خرابی در کل سیستم، با فساد مواد نگهداری شده، از نظر اقتصادی هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت.

1-هرگاه که متوجه عیب و ایرادی در هر کدام از قسمت های سردخانه شدید باید نسبت به تعمیر سردخانه صنعتی و کانکسی خود اقدام نمایید.

2-در این حالت توصیه می شود از سپردن این کار به دست افراد غیر حرفه ای خودداری گردد.

3-بهترین گزینه برای تعمیرات آن بهره گرفتن از تکنسین های ماهر و با تجربه حاضر در پرشین کول نمایندگی تعمیرات سردخانه صنعتی و کانکسی در تهران می باشد.

4-با این کار هم می توانید از تعمیر شدن این تاسیسات به صورت تخصصی اطمینان داشته باشید.

 5-هیچ نگرانی از بابت هزینه های ناشی از تعمیرات آن نداشته باشید؛

6-زیرا این مرکز با نرخ هایی منصفانه اقدام به تعمیر می نماید.

تعمیرکارکاران پرشین کول نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی سرد خانه بالا صفر و زیر صفر و کانکسی

همان گونه که در بالا گفته شد، سردخانه های صنعتی دارای ساختمانی پیچیده هستند که به راحتی نمی توان از آنها سردرآورد. تعمیرکاران ما در پرشین کول  به دلیل این که به صورت تخصصی برای تعمیر تمامی دستگاه ها دوره دیده اند و دارای تجربه کافی برای این کار هستند، می توانند به راحتی و در کمترین زمان آنها را عیب یابی کرده و نسبت به تعمیر آنها اقدام نمایند. در این میان آنچه اهمیت دارد تفاوت در ساختار سردخانه ها با هم می باشند که اکثر تعمیرکاران به آن توجهی ندارند و در واقع به دلیل نداشتن دانش کافی از آنها آگاه نیستند. شما می توانید با تکیه بر تجربه و دانش تکنسین های پرشین کول نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی در صورت بروز خرابی در سردخانه صنعتی و کانکسی آنها را به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایید.

تعمیر سردخانه صنعتی زیر صفر و سردخانه صنعتی بالای صفر به دست تعمیرکار حرفه ای سبب می گردد تا راندمان عملکرد آنها کاهش پیدا نکرده و مانند روز اول کار کنند. تایید کننده این سخن، کارت گارانتی است که از سوی پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی سردخانه به مدت 90 روز بعد از انجام خدمات به صاحبان کالا در هنگام تحویل کالا داده می شود. در صورتی که دستگاه در همان قسمت دوباره خراب شود و مهلت ضمانت نامه تمام نشده باشد، تکنسین های پرشین کول  دوباره آن را تعمیر کرده و هیچ هزینه ای نیز از این بابت از شما دریافت نخواهند کرد.

تعمیرگاه نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی سردخانه کانکسی در پرشین کول

سرد خانه صنعتی و کانکسی در واقع یک سردخانه مانند یک اتاق است که در آن لوازم و تجهیزات لازم سرمایشی راه اندازی شده و از آن برای نگهداری انواع مواد غذایی، زراعی و باغی و استفاده می شود و مانند سایر سردخانه ها در دو نوع سردخانه صنعتی زیر صفر و سردخانه صنعتی بالای صفر تولید شده است. سیستم برودتی که در این مدل از سردخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد از نوع فریونی می باشد. این محصول در ابعاد و ساختار نیز با دیگر انواع تفاوت دارد که موجب می گردد تا در صورت خرابی نیز به تعمیراتی متفاوت از آنها نیاز داشته باشد. که این کار به استفاده از تعمیرکار و تعمیرگاهی مجهز نیاز دارد.

پرشین کول با داشتن تعمیرکارانی ماهر می تواند این نوع سردخانه ها را با استفاده از قطعات اصل و فابریک در مدت زمانی نسبتاً کم تعمیر کرده و در اختیار مشتریان عزیز آن قرار دهد.

1-تعمیرگاه پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی در تهران یکی از مجهزترین و مدرن ترین تعمیرگاه های تهران می باشد.

2-که در آن از روش هایی مدرن و جدید جهت تعمیرات سردخانه صنعتی و کانکسی استفاده می گردد.

3-در تعمیرگاه پرشین کول تمامی تجهیزاتی که برای تعمیر سردخانه های کانکسی زیر صفر و بالای صفر نیاز است، موجود بوده وه حتی از طریق تماس تلفنی با فرو.شگاه ما که در سایت موجود است ارسال شود و میتوانید به صورت حضوری از فروشگاه ذکری فروشگاه پرشین کول تهیه کنید.

4تکنسین های متخصص پرشین کول  به راحتی می توانند با استفاده از آنها در کمترین زمان این سردخانه ها را عیب یابی کرده.

5-و پس از تشخیص محل دقیق خرابی آنها، نسبت به تعمیر آنها اقدام کنند.

6-تعمیر دستگاه ها با استفاده از تعویض قطعات معیوب آنها و جایگزین کردن قطعات اصل و اورجینال دیگر خدمتی است که پرشین کول به مشتریان عزیز خود ارائه می کند.

تعمیر کمپرسور سردخانه در پرشین کول  نمایندگی مجاز  تعمیرات تخصصی سردخانه ها

سردخانه از قسمت ها و قطعات زیادی ساخته شده است که هماهنگ با هم کار کرده و می توانند با عملکرد صحیح و دقیق خود، عملکرد بی عیب و نقص را برای دستگاه رقم بزنند. یکی از مهم ترین این قسمت ها در ساختمان سردخانه، کمپرسور می باشد. کمپرسور برای این که بهترین راندمان را داشته باشد، باید در جایگاه مناسبی نصب شده و در انتخاب آن به ظرفیت مورد نیاز نیز توجه شود. اگر این قسمت از سردخانه دچار خرابی گردد، باید دستگاه عیب یابی شود تا مشخص گردد که عیب و خرابی کمپرسور در قسمت مکانیکی آن است و یا در قسمت الکتریکی آن.

هر کدام از این قسمت ها که خراب شده باشند و یا قطعه ای از آنها دچار ایراد شده باشد، نیاز است تا با استفاده از روش های مناسب اقدام به تعمیر کمپرسور سردخانه شود. تعمیر کمپرسور باید به صورت تخصصی انجام گردد و با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای در پرشین کول  انجام گیرد تا بیشترین بازده را داشته باشد.

1-تعمیرکاران حاضر در پرشین کول  نمایندگی تعمیرات تخصصی سردخانه ها آن را با استفاده از قطعات اصل و فابریک تعویض می نمایند.

2-شما می توانید با انتخاب پرشین کول  برای تعمیر کمپرسور سردخانه نگرانی درباره هزینه های تعمیر نیز نداشته باشید

3-در کمترین زمان دستگاه خود را به صورت تعمیر شده در اختیار داشته باشید.

4– ارائه کارت گارانتی 90 روزه از سوی پرشین کول نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی  سردخانه های صنعتی و کانکسی مرکز در پایان تعمیر دستگاه ها مهر تاییدی است بر نوع و نحوه تعمیر دستگاه های معیوب و نوع خدماتی که در آن ارائه می شود.

نتیجه گیری از تعمیرات سردخانه صنعتی

نتیجه گیری از تعمیر سردخانه صنعتی به شرح زیر می باشد:

اگر دارنده سردخانه صنعتی هستید، به خوبی با عواقب بروز خرابی در آن و یا هر کدام از قسمت های تشکیل دهنده آن آگاه هستید. پس اگر با این مورد مواجه شدید و قصد تعمیر آن را دارید، توصیه ما به شما استفاده از خدمات و سرویس هایی است که در شرکت پرشین کول  ارائه می شود.

ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن در دسترسی به حرفه ای ترین تعمیرکاران لوازم صنعتی در تهران

بهینه سازی هزینه ها و صرفه جویی بالا در آنها

دریافت گارانتی 90 روزه برای خدمات تعمیرات لوازم صنعتی و سردخانه های کانکسی

بی قید و شرط

دسترسی به قطعات فابریک و ارجینال لوازم صنعتی و سردخانه های کانکسی

Related Posts

فهرست