جنرال الکتریک

folder_openتعمیر یخچال

پرشین کول

نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید

جنرال سابق و جنرال الکتریک

 

10٪ تخفیف ویژه

دیگر نگران تمام شدن گارانتی دستگاه خود نباشید

چرا

چون پرشین کول خودش دستگاه شما را بعد از اتمام کار به مدت 90 روز گارانتی خواهد کرد

به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما سروران گرامی  می باشد

 

لطفا در خواست خود را ثبت کنید

 

 

تعمیر یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک (GE) با ضمانت نامه کتبی 90 روزه و 24 ساعته شبانه روز در محل باید تحت نظر متخصصین و تعمیرکاران با تجربه انجام شود که برای این منظور ما به شما پرشین کول نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی جنرال الکتریک را پیشنهاد می دهیم.

 برندهای زیادی در صنعت تولید انواع مدل های یخچال فعالیت دارند که هر کدام در سیستم طراحی خود، دارای تفاوت های جزئی و یا کلی با رقبای کاری بوده و این موضوع در مورد انواع وسایل برقی برند جنرال الکتریک صدق می کند مهندسین فعال در پرشین کول نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی جنرال الکتریک نه تنها توانایی زیادی در زمینه جنرال الکتریک دارند بلکه به خوبی به سیستم تولیدی انواع یخچال های این برند تسلط داشته و در نتیجه با دقت و سرعت بیشتر می توانند عیب رخ داده را یافته و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

شما اگر در این صفحه هستید پس بدانید تعمیر یخچال جنرال الکتریک و یا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک هستید خرابی یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک شما یکی از این خرابی‌های مندرج در مطلب زیر هست پس با مطالعه این موارد میتوانید از مشکل دستگاه خود مطلع شوید

1–  ارور hrs یکی از متداول ترین مشکلاتی هست که درتعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک رخ میدهد.

علت نمایش ارور HRS بروی صفحه نمایشگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خرابی برد الکترونیکی یخچال میباشد که در این حالت ساید بای ساید جنرال الکتریک شما خاموش و سرمای دستگاه کم و کمتر می‌شود تا به حالتی میرسد که مواد غذایی داخل فریزر از حالت انجماد در می‌آید. در این مواقع دستگاه را از برق کشیده و برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک و یا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با شماره های بالای صفحه تماس حاصل نمایید.

2 صفحه نمایشگر در تعمیریخچال جنرال الکتریک یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خاموش شده و درجه ها و چراغهای روی صفحه نمایش کار نمیکنند.

علت نمایش ندادن دما و خاموش بودن صفحه نمایشگردر تعمیرساید بای ساید جنرال الکتریک مربوط به برد الکترونیکی و یا سیم کشی دستگاه می‌باشد که در اینصورت برد یخچال فریزر جنرال الکتریک باید تعویض شود ولی ما با داشتن کارگاه تعمیر برد الکترونیک یخچال فریزر و ساید بای ساید و مهندسان خبره در امر تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک توانسته‌ایم شعار تعمیر بجای تعویض را سر لوحه کار خود قرار دهیم ما حتی خدمات تعمیر برد همشهریان شهرستانی را هم در این مجموعه انجام میدهیم.

3صدای زوزه شدید از داخل یخچال فریزر جنرال الکتریک و یا صدای زیاد از پشت ساید بای ساید جنرال الکتریک

در کل علت صدا درتعمیر یخچال فریزر و یا ساید بای ساید جنرال الکتریک به چند دسته تقسیم میشود

*صدا از پشت یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک: در این مورد یا صدا مربوط به برخورد لوله با بدنه دستگاه است و یا صدا مربوط می‌شود به کارکرد موتور ساید بای ساید (کمپرسور یخچال ( و آخرین علت هم فن کنار موتور یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد

*صدا از داخل دستگاه قسمت فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک:

در این مورد مشکل مربوط به قطعات دیفراست و یا فن و یا مربوط به شیر برقی ساید جنرال الکتریک می‌باشد.

4 زمانی که شما از آبریز ساید بای ساید جنرال الکتریک اب میگیرید و اب بجای اینکه از آبریز خارج شود از زیر دستگاه بیرون می‌آید .

در تعمیر یخچال جنرال الکتریک یا ساید بای ساید جنرال الکتریک علت اینکه اب از زیر یخچال جنرال الکتریک بیرون میاد شلنگ‌هایی در داخل دستگاه هستند که اب را به سمت آبریز هدایت می‌کنند که در مرور زمان و یا بر اثر تعویض نکردن فیلتر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک پوسیده و شکسته میشوند و همین امر موجب سرازیر شدن آب از زیر ساید بای ساید جنرال الکتریک میشود و با تعویض این شلنگ ها مشکل یخچال حل میشود.

5 صدای تیک تیک در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

علت صدای تیک تیک درتعمیر یخچال جنرال الکتریک مربوط به برد یخچال و یا تایمر می‌باشد.

اگر صدای تیک تیک از پشت یخچال جنرال الکتریک باشد این صدا میتواند مربوط به موتور یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک باشد.

6علت خنک نکردن قسمت فریزر در ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از دلایل مربوط به قطعات دیفراست مانند ترموفیوز المنت و ..

دلیل دیگر می‌تواند مربوط به سوختن فن یخچال جنرال الکتریک

7داغ شدن بدنه و ستونها در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک:

داغ شدن بدنه در تعمیریخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک مربوط به فن کنار موتور دستگاه که در این مورد حتما و در کوتاهترین زمان فن کمپرسور یخچال باید تعویض شود دلیل فوری بودن هم این است که فن موتور یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک وظیفه‌ی خنک کردن موتور را دارد و در صورت کار نکردن موتور داغ کرده و میسوزد پس در صورت مواجهه با این مشکل فورا برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک یا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

8نوسان دما درتعمیر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

در تعمیر یخچال جنرال الکتریک این مورد۸۰٪مشکل مربوط به فن داخل فریزر دستگاه و ۲۰٪مربوط به قطعات دیفراست داخل فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک می‌باشد.

 

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

اکنون در اغلب مناطق تهران نمایندگی تعمیرات تخصصی  جنرال الکتریک راه اندازی شده و از مشتریان این برند برای ارائه خدمات و تامین قطعات حمایت می کند. پرشین کول به منظور تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک، برای تمامی مشتریان خود خدمات زیر را در نظر دارد:

1ارائه خدمات در منزل

مهمترین مزیت مراجعه به پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی  جنرال الکتریک جهت رفع عیب رخ داده در یخچال این است که تعمیرکار به منزل شما اعزام شده و تعمیرات در اولین فرصت در منزل انجام می شود. در این صورت شما می توانید کیفیت خدمات را از نزدیک نظارت کنید.

2استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

در صورتی که تعمیرکار لازم بداند جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید برخی از قطعات آن تعویض گردد،پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید  جنرال الکتریک متعهد می شود از قطعات ارجینال و اصل برای این منظور استفاده کند چرا که قطعات تقلبی، عمر دستگاه را کم خواهد کرد. جهت اطمینان مشتریان، تمامی این قطعات دارای گارانتی  90 روزه هستند که اگر مجددا خراب شوند پرشین کول موظف به تعویض آن ها بدون دریافت هزینه خواهد بود.

آیا ما تأمین‌کننده قطعات و لوازم‌یدکی نیز هستیم؟

 

تخصص ما در حوزه تعمیر و نگهداری یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک یا جنرال سابق است.

تمامی قطعاتی که در فروشگاه ذکری فروشگاه شرکت پرشین کول  موجود می‌باشند اصل بوده و برای مصرف داخلی تعمیرکاران و تکنسین ها در نظر گرفته‌شده تا برای خدمت رسانی به مشتریان گرامی استفاده کنند.

فرو شگاه ذکری

قطعات اصلی و اورجینال در داخل فروشگاه ما را به‌صورت تلفنی و حضوری به مشتریان گرامی عرضه خواهد کرد.

مانند :

1-کمپرسور

2-فیلتر آب

3-ترموستات

4-برد الکتریکی

5-کندانسور

6-گاز و ……

به نشانی : خیابان آزادی قبل از مترو شادمان خیابان بهبودی قبل از تقاطع نیایش پلاک 88

شماره تماس های فروشگاه : 660241606601865666080746

همراه : 0912185567209378566978

1در نظر گرفتن گارانتی برای خدمات ارائه شده

در تعمیر یخچال جنرال الکتریک تعمیرکاران به منظور جلب اعتماد مشتریان خود برای تمامی خدمات ارائه شده، گارانتی در نظر می گردد. در نتیجه اگر دستگاه در بازه زمانی اعتبار گارانتی، مجددا به همان عیب دچار شود پرشین کول خود را موظف می داند که بدون دریافت هزینه، تعمیر مجدد یخچال را انجام دهد.

2ارائه مشاوره به مشتریان عزیز

تمامی عیوب رخ داده در یخچال به معنی نیاز به تعمیرات نیست. بلکه گاها یک نقص کوچک منجر به خرابی آن و از کار افتادن وسیله شده است. در چنین موارد این عیب توسط خود مشتری نیز قابل رفع شدن است. کافی است جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک ابتدا با نمایندگی تعمیرات پرشین کول تماس گرفته و علائم خرابی را با مشاورین در میان بگذارید. در صورتی که از نظر مشاورین امکان رفع این عیب توسط مشتری وجود داشته باشد، بدون دریافت هزینه، فرد را راهنمایی می کنند تا مشکل یخچال برطرف شود.

چند توصیه جدی در مورد تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

1-یخچال های جنرال الکتریک دارای کارایی و عملکرد بالایی بوده و تنوع زیادی از نظر مدل و رنگ دارد به همین دلیل است که مشتریان زیادی علاقمند به خرید از برند جنرال الکتریک هستند. اما با توجه به این که احتمال خرابی برای هر وسیله برقی وجود دارد لذا در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک وجود داشته باشد چند توصیه در این زمینه برای شما خواهیم داشت:

2-به هیچ عنوان برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک به هر تعمیرکار اعتماد نکنید چرا که هر کسی از مهارت و دانش کافی را تعمیر برخوردار نیست. لذا 2-توصیه می کنیم که در اولین فرصت، با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک (پرشین کول) تماس گرفته و از مهندسین درپرشین کول کمک بگیرید.

3-زمانی که دستگاه شما عیب می کند قبل از این که سر خود شروع به تعمیر یخچال جنرال الکتریک کنید، در ابتدا باید برق یخچال را قطع کنید چرا که با هر لحظه کار کردن دستگاه، امکان پیشرفت خرابی نیز وجود دارد.

4-شما نباید سر خود اقدام به دست کاری یخچال نمایید چرا که شما تخصصی در این زمینه نداشته و ممکن است حتی باعث سوختن یخچال شوید در نتیجه تعمیر یخچال جنرال الکتریک را باید به متخصصین نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی پرشین کول بسپارید.

5-اگر برای تعمیر یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک لازم به تعویض برخی از قطعات باشد، اجازه دهید تعمیرکار از نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک وظیفه خود را انجام داده و مانع او نشوید. مطمئن شوید که این نمایندگی از قطعات اصل برای این منظور استفاده می کند.

6-یکی از سوالاتی که مشتریان مطرح می کنند، هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک است. تمامی وسایل برقی دارای گارانتی 90 روزه هستند که اگر خرابی دستگاه در بازه زمانی اعتبار ضمانت نامه رخ دهد، نمایندگی تعمیرات آن برند موظف است تعمیر را رایگان انجام دهد. پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی  جنرال الکتریک خود را متعهد می داند که در زمان دریافت هزینه ها، گارانتی را در نظر گرفته و اگر مدت اعتبار آن تمام شده باشد، هزینه ها را حتی المقدور به حداقل ممکن برساند تا مشتری تحت فشار مالی نباشد.

تاریخچه برند جنرال الکتریکGeneral Electric

 

 

زمانی که به شما پیشنهاد می شود برای خرید وسایل برقی خود به سراغ برند جنرال الکتریک (GE) بروید اولین سوالی که برای شما پیش خواهد آمد این است که تاریخچه این برند دقیقا به چه سالی باز می گردد؟ جنرال الکتریک یک شرکت چند منظوره و چند ملیتی آمریکایی است که در سال 1986 به عنوان یکی از شرکت های عمومی و بزرگ دنیا معرفی گشته و در کشورهای مختلف دنیا، شرکت های متعددی را تاسیس نموده است. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، تولیدات و کالاهای جنرال الکتریک نیز پیشرفت نموده و اکنون مدل ها و وسایل مختلفی از این برند در دنیا عرضه می شود.
در سال 2011 جنرال الکتریک توانست در 500 فهرست فرچون ، رتبه ششم بزرگترین شرکت های ایالات متحده امریکا را کسب نماید. اکنون جنرال الکتریک در گروه 4 برند بزرگ و مطرح دنیا شناخته شده و هم اکنون پرشین کول در ایران تحت پوشش آن فعالیت می کنند.

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک – تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

زمانی که شما نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک دارید این مسئله برای شما مهم خواهد بود که تعمیرکاران ماهر و با تجربه، رفع عیب رخ داده را در دست بگیرند. لازم به ذکر است که درپرشین کول نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی جنرال الکتریک گروهی از مهندسین مشغول به فعالیت هستند که خدمات را در محل برای مشتریان با بهترین کیفیت ارائه می کنند در نتیجه سختی جابجا کردن یخچال از عهده مشتری خارج خواهد بود. همچنین نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک متعهد می شود که در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده نماید تا کیفیت دستگاه حفظ گردد.
با ورود یخچال های ساید بای ساید GE به بازار جهانی، توجه زیادی از مشتریان به سمت این مدل از یخچال ها جذب شده و اکنون افراد زیادی تمایل به خرید ساید بای ساید دارند. برند جنرال الکتریک نیز در این عرصه به صورت حرفه وارد عمل شده است. اما قبل از خرید هر گونه وسیله برقی باید اطمینان داشته باشید که نمایندگی تعمیرات پرشین کول تهت پوشش برند مربوطه در تهران دارای منطقه است تا در صورت خرابی وسیله، بتوانید از تعمیرکاران ماهر و متخصص کمک بگیرید. جهت تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک و تعمیر یخچال فریز GE، نمایندگی تعمیرات یخچال با هدف ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان برند جنرال الکتریک در اغلب مناطق تهران  تاسیس شده و آماده ارائه خدمات در اسرع وقت منزل مشتری هستند.
با خراب شدن یخچال، اولین قدم این است که تعمیرکار بتواند عیب رخ داده را با دقت و در کمترین زمان تشخیص دهد چرا که هر لحظه خراب بودن یخچال، منجر به خراب شدن حجم زیادی از مواد غذایی خواهد شد.

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک کمتر از 2 ساعت

هر وسیله برقی ممکن است به هر دلیل خراب شود و خرابی برد یخچال جنرال الکتریک یکی از مشکلاتی متداولی است که در اغلب موارد رخ می دهد. در صورتی که تعمیر وسیله را به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بسپارید این اطمینان به شما داده می شود که تعمیر برد یخچال به بهترین شکل ممکن توسط متخصصین انجام گیرد به گونه ای که این عیب مجددا رخ ندهد. از طرفی در صورتی که نیاز به تعویض این قطعه باشد، تعمیرکاران از قطعات اصل و ارجینال برای این منظور استفاده خواهند کرد.

 

تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک (100 درصد ارجینال)

لازم است بدانید که اگر تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک و یا تعویض فیلتر یخچال فریزر جنرال الکتریک  لازم و ضروری باشد اما به آن توجه نکنید، به موتور یخچال فشار وارد شده و احتمال سوختن آن افزایش می یابد. در واقع هر گونه کوتاهی در این زمینه منجر به کاهش عمر دستگاه می شود. پیشنهاد می کنیم که به محض این که متوجه عدم کارایی فیلتر می شوید با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس گرفته و شاهد تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک در منزل خود باشید. حتی شما برای تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک نیز می توانید از این نمایندگی کمک گرفته و در محل خود از خدمات تعمیرکاران استفاده کنید.

عیب یابی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل

یکی از اتفاقاتی که در تعمیر وسایل برقی رخ می دهد این است که تعمیرکار نمی تواند عیب اصلی را به درستی تشخیص دهد در نتیجه بعد از تعمیر وسیله، خرابی مجددا رخ می دهد. به همین دلیل است که توصیه اکید داریم تعمیر هر وسیله من جمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید تحت نظر نمایندگی برند مربوطه انجام گیرد. فرض کنیم که یخچال شما خراب شده و اکنون با نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک تماس گرفته اید. به منظور جلب اعتماد مشتریان، عیب یابی تعمیر یخچال در محل انجام می گیرد. در این صورت مشتری خود ناظر بر کیفیت تعمیرات انجام شده بوده از طرفی نیازی به بردن یخچال به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک نخواهد بود چرا که در حین انتقال ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه وارد گردد.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در منزل

با خراب شدن هر وسیله برقی، اولین نگرانی برای افراد این است که چگونه دستگاه را جابجا کرده و به نزد تعمیرکار برسانند. این موضوع زمانی حادتر می شود که یکی از وسایل ضروری و بزرگ خانه همانند یخچال خراب شود. جنرال الکتریک در راستای جلب رضایت مشتریان خود و ارائه خدمات پس از فروش به بهترین شکل ممکن، persiancool جنرال الکتریک و تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل را برای تمامی مشتریان خود در نظر گرفته است. برای این منظور تنها کافی است با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس گرفته و مشکل را با مشاورین در نمایندگی در میان بگذارید. از این پس، تمامی امور را به مهندسین در پرشین کول سپرده و با خیال آسوده وسیله خود را بدون عیب تحویل بگیرید.

 

مشکلات متداول تعمیر یخچال جنرال الکتریک و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

عمده مشتریان در زمان مراجعه به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک از برخی مشکلات یخچال های این برند شکایت می کنند که در برخی از موارد نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک لازم می گردد:

1-تعمیر یخچال جنرال الکتریک که دارای صدای زیادی است.

2-نوار لاستیکی دور درب خاصیت آهنربایی خود را از دست داده است.

3-فریزر یخچال به خوبی کار نکرده و مواد غذایی منجمد نمی شوند.

4-تعمیر یخچال جنرال الکتریک به دلیل اینکه یکسره و بدون وقفه کار می کند.

5-قسمت فریزر آن برفک زیادی بر روی مواد غذایی ایجاد می کند.

6-موتور یخچال به شدت داغ می کند.

7-سرمای یخچال به حد کافی نخواهد بود.

8-فیلتر یخچال خراب شده و نیاز به تعویض فیلتر یخچال فریزر جنرال الکتریک وجود دارد.

 

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک

در صورتی که این مقاله را تا به این قسمت با دقت مطالعه کرده باشید متوجه شده اید که تاکید ما بر این است تعمیر یخچال جنرال الکتریک تحت نظر نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک انجام گیرد. چرا که با این اعتماد خود از مزیت های زیادی برخوردار خواهید شد:

 

1-کلیه خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک و یا تعویض قطعات آن در منزل شما و تحت نظر خودتان انجام می گیرد. در این صورت شما نگرانی از بابت جابجایی وسیله نخواهید داشت.

2-شما با خیال آسوده تعمیر یخچال جنرال الکتریک را به تعمیرکارانی می سپارید که از دانش علمی و عملی کافی برای تعمیرات برخوردار هستند. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به منظور ارتقا سطح کیفی خدمات خود، دوره های آموزش علمی و عملی را برای مهندسین خود در بازه های زمانی تعریف شده برگزار می کند.

 

1-این امکان برای شما وجود دارد که جهت پرداخت هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک و حتی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک و… از گارانتی وسیله استفاده کنید چرا که این گارانتی تنها برای نمایندگی های مجاز تحت نظر برند جنرال الکتریک اعتبار خواهد داشت.

2-به هر حال تعمیر هر نوع وسیله برقی من جمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک به قیمت پرداخت هزینه ای انجام می گردد و در شرایط فعلی جامعه، پرداخت این هزینه ها توسط اغلب مشتریان، سخت و سنگین است. نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در راستای رضایتمندی مشتریان و آسودگی خاطر برای آن ها، سعی بر این دارد هزینه ها را به حداقل ممکن کاهش دهد.

3-یکی از خدماتی که پرشین کول نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال جنرال الکتریک برای مشتریان خود ارائه می کند، ارائه خدمات به شرط تضمین است. به این معنا که هر تعمیرکار موظف است برای خدمات خود گارانتی را در نظر بگیرد تا در صورت بروز همان عیب در بازه زمانی تعیین شده برایضمانت نامه، تعمیر مجدد وسیله بدون دریافت هزینه توسط مهندسین در پرشین کول انجام گیرد.

 

نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک (General Electric)

آیا به دنبال نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک هستید یا در جستجوی یک تعمیرگاه مجاز تخصصی جنرال الکتریک برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک باپرشین کول در ارتباط باشید. تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک، تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیرات سریع و قابل اطمینان از تکنسین های مورد اعتماد خواسته ی همه مشتریان برند معتبر جنرال الکتریک می باشد.

نام تجاری جنرال الکتریک (General Electric) نامی است که شما  طیف وسیعی از لوازم خانگی استثناییش را دوست دارید – اما حتی بهترین لوازم خانگی در نهایت نیاز به مراقبت و توجه حرفه ای دارند. این دقیقا همان چیزی است که ما در پرشین کول ارائه می دهیم.  تکنسین های متخصص ما در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک چگون تعمیریخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک در تمام مدل های آن از  یخچال و فریزر، ساید بای ساید به خوبی می دانند. ما همیشه با قطعات گسترده ای از لوازم خانگی وارد منزل شما می شویم این بدان معنی است که ما معمولا می توانیم کار را انجام دهیم و کار تعمیرات جنرال الکتریک در همان یک روز مراجعه به منزل شما انجام می شود.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک : تعمیر انواع یخچال

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، تعمیر یخچال فریز و ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ساید بای ساید جنرال الکتریک در مدل های زیر توسط پرشین کول انجام می شود.

1-یخچال های ساید بای ساید درب فرانسوی

2-تعمیر یخچال های فریزر درب پایین

3-تعمیر یخچال ساید بای ساید

4-تعمیرات یخچال فریزر درب بالا

5-تعمیر فریزر های صندوقی

پرشین کولبه عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با سابقه طولانی در تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید را به وفور انجام داده و مشکلات متداولی که مشتریان یخچال جنرال الکتریک طی این سالها با آن روبرو بودند و توسط تکنسین های ماهر برند جنرال الکتریک به خوبی برطرف شد را به صورت درصد در آورده ایم .

مشکلات متداول تعمیر یخچال جنرال الکتریک

 

49٪ چراغ یخچال کار نمی کند
20٪ یخچال خیلی گرم است
8٪ یخچال پر سر و صدا شده است
7٪بخش فریزر خیلی گرم است
4٪ یخچال نشت دارد
2٪ فریزر یخ زدایی یا دیفراست نمی کند
1٪ یخچال فریزر روشن نمی شود
1٪ فریزر بدون وقفه کار می کند
1٪ فریزر خیلی سرد است
<1٪ یخچال و فریزر خیلی گرم هستند
<1٪ یخچال خیلی سرد است
<1٪ صدای کلیک مانند از یخچال می آید

 

چرا خدمات پرشین کول نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی جنرال الکتریک؟

 

دلایل انتخاب پرشین کول برای خدمت گزاری به شما  مشتریان عزیز موارد زیر می باشد :
سرویس دهی پرشین کول خدمات تعمیرات تخصصی جنرال الکتریک به سراسر تهران
اعزام تکنسین های متخصص هر برند برای تعمیر با کیفیت و تخصصی یخچال فریزر و ساید از همان برند.
تضمین تعمیرات و برگه ضمانت نامه 90 روزه تعمیرات صورت گرفته برای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک.
تعویض تنها با قطعات اورجینال
شفاف سازی در هزینه تعمیرات، هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان گرفته نمی شود و همه چیز در
فاکتور اولیه خدمت مشتری  عزیزمان ارائه می شود.
قیمت تعمیرات رقابتی و به صرفه برای مشتریان عزیز.
تعمیرات کمتر از 2 ساعت الی 24 ساعت شبانه روز.
تعمیر در محلمشاوره رایگان به مشتریان گرامی  تا در صورت جزئی بودن عیب خود مشتری آن را با راهنمایی تکنسین برطرف کرده و هزینه های متحمل نشوند.

 

 

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک و ساید بای ساید در نواحی مختلف تهران را دارد وسریعا اعزام خواهد کرد

                                                                                                              Pershiancool

Related Posts

فهرست