پرشین کول

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریرزر و ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) در تهران

دیگه نگران تمام شدن گارانتی دستگاه خود نباشید چرا چون شرکت پرشین کول خودش بعد از اتمام کار دستگاه شما را به مدت 90 روز گارانتی میکنه.

10% تخفیف ویژه

ما در 24 ساعت شبانه روز حتی در ایام تعطیل در خدمت شما هستیم. 

لطفا با اطمینان کامل درخواست خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین های پرشین کول با شما تماس بگیرند.

برای شناختن ارور یا خطاها به لیست ارورها به انتهای توضیحات مراجعه کنید.

 

با تشکر فراوان از شما مشتری گرامی بخاطر انتخاب ما در خصوص : سرویس،تعمیرات،کولرگازی،داکت اسپیلت،یخچال فریزر،ساید بای ساید،یخچال ویترینی،صنعتی،سردخانه،چیلر و.... لطفا با اطمینان کامل لطفا درخواست خود را ثبت کنید

 

سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریرزر و ساید بای ساید پاکشوما

یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) برند پاکشوما (PAKSHOMA) یک مارک قدیمی و معتبر در لوازم خانگی محسوب میشود که محصولات متنوعی تولید میکند که دوام و کیفیت مطلوبی دارند و قیمت لوازم خانگی پاکشوما (PAKSHOMA) هم مناسب است. در صورتی که لوازم خانگی پاکشوما (PAKSHOMA) دچار خرابی شود؛ بهترین تصمیم این است که با پرشین کول تعمیرگاه مجاز پاکشوما (PAKSHOMA) تماس بگیرید زیرا تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) ) نیاز به دانش و اطلاعات کافی دارد و فقط تعمیرکارهای باتجربه می توانند به خوبی از عهده ی سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) بربیایند.

تعمیر لوازم خانگی پاکشوما (PAKSHOMA) در محل

شرکت پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یکی از معروف¬ترین تعمیرگاه های مجاز پاکشوما (PAKSHOMA) در تهران است که تعمیر لوازم خانگی پاکشوما (PAKSHOMA) را در محل مورد نظر شما انجام می دهد. بعد از تماس با نمایندگی شرکت پرشین کول, تعمیرکار متخصص در کوتاه ترین زمان به محل اعزام میشود تا تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) را انجام دهد. تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMAدر محل فواید زیادی دارد. از جمله این که تعمیر در محل باعث میشود شما تمام مراحل تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) را از نزدیک مشاهده کنید و تعمیرکار در حین یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  میتواند توصیه های مفیدی در خصوص نگهداری و کار با یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) به شما ارائه دهد.همچنین تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  در محل باعث میشود نیازی به هزینه جابجایی لوازم خانگی نداشته باشید و دردسرهای حمل و نقل یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  بزرگ برای شما از بین خواهد رفت.

قیمت مناسب برای سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA

یکی از نکات مثبت در زمینه ی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) این مسئله است که لوازم خانگی ایرانی قیمت مناسبی دارد و قطعات این لوازم خانگی هم قیمت پایینی دارد که باعث میشود هزینه ی کلی تعمیر پایین بیاید.شرکت پرشین کول از بهترین تعمیرکاران استفاده میکند که تجربه ی کافی در زمینه ی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  دارند و بهترین خدمات را با کمترین قیمت به شما ارائه می دهند که باعث میشود این تعمیرگاه, یکی از معروف ترین تعمیرگاه مجاز پاکشوما در تهران محسوب شود.در صورتی که در مورد قیمت و هزینه ی سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  نگرانی هایی دارید؛میتوانید درهنگام تماس,از مشاوران ما کمک بخواهید و با دادن شرح حال لوازم خانگی خراب, مشاوران ما می توانند هزینه ی حدودی لوازم خانگی را برای شما محاسبه کنند. همچنین هنگامی که تعمیرکار یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) در محل حاضر شد؛ شما میتوانید از او بخواهید تا برآورد قیمت کند و حدود هزینه تعمیرات را در ابتدای کار با شما در میان بگذارد.

استفاده از قطعات اصل یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA

در صورتی که نیاز باشد در حین تعمیر قطعه ای را تعویض کنید؛یکی از نکات مهم این است که حتما از قطعات مرغوب و با کیفیت استفاده شود. شرکت پرشین کول وظیفه ی تامین قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  را بر عهده دارد و تضمین میکند که قطعات اصل و اورجینال با قطعه ی معیوب وسیله ی برقی تعویض میشود که این مسئله باعث میشود لوازم خانگی شما دیرتر خراب شود.

تعمیرکار متخصص یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA

پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) , کادر فنی خود را از ماهرترین و باسوادترین تعمیرکاران شهر تهران گزینش میکند و تعمیرکاران و تکنسین های پرشین کول به صورت مرتب در دوره های آموزش فنی شرکت میکنند تا بتوانند دانش و اطلاعات خود را تکمیل کنند و بتوانند از به روزترین و جدیدترین راه های ممکن یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما(PAKSHOMA)  را تعمیر کنند.همچنین شرکت پرشین کول همواره از مجهزترین ابزار و تجهیزات استفاده می کند که باعث میشود عیب یابی وسیله ی برقی شما در سریع ترین زمان انجام شود و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  اصولی و با کیفیت تر انجام میشود.یکی دیگر از مزیت های تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پرشین کول این است که برای پایین آوردن هزینه های تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) تمام تلاش خود را می¬کنند تا قطه ی معیوب را تعمیر کنند. زیرا برخی تعمیرکاران خیلی زود قطعات معیوب را تعویض میکنند که این امر هزینه ی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  را بالاتر میبرد اما تعمیرکاران متخصص پرشین کول تمام تلاش خود را میکنند تا قطعات معیوب را تعمیر کنند.

گارانتی 90 روزه تعمیرات تخصصی لوازم یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA

شرکت پرشین کول بیش از 15 سال سابقه ی تعمیرات لوازم خانگی را دارد و همیشه از ماهرترین تعمیرکاران استفاده میکند. این امر باعث شده است ما به کیفیت خدمات خود اعتماد داشته باشیم و به همین دلیل تعمیر و نوع عملکرد خود را ضمانت میکنیم . بعد از آن که تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA)  انجام شد؛ تعمیرکار برگه ی ضمانت نامه را به شما تقدیم میکند که این برگه ی گارانتی نشان میدهد در صورتی که در طول مدت زمان 90 روز مشخصی, مجددا دستگاه شما خراب شود؛ شرکت پرشین کول موظف است به صورت کاملا رایگان در محل حاضر شده و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) را مجددا انجام دهند و یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) را تست کنند تا مطمئن شوند دیگر مشکلی در یخچال فریزر و ساید بای ساید  پاکشوما (PAKSHOMA) رخ ندهد.

تعویض فیلتر یخچال فریزر و ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA)

یخچال فریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) برای جلوگیری از نفوذ رسوبات آب و مواد و املاح معدنی آب  به داخل یخچال و آب سرد کن می شود. فیلتر ها در بین مسیر ورود آب به یخچال فریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) و یا در داخل یخچال فریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) قرار می گیرند. فیلترهای امروزی عموماً از جنس کربن فعال هستند که می‌توانند کلر و ترکیبات آن و مواد شیمیایی،مزه و طعم آب را تصفیه کنند و آب آشامیدنی سالم به مشتریان گرامی تحویل دهند .فرقی نمی کند که فیلتر یخچال فریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) شما از نوع درونی باشد و یا بیرونی روند کار فیلتر ها به یک صورت است. تنها تفاوت در این موارد نحوه تعویض فیلتر و شکل و اندازه فیلتر است . حتی برای یخچال فریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) هایی که فیلتر درونی دارند می توان یک فیلتر بیرونی هم در مسیر آب قرار داد تا فرایند تصفیه شدن آب بهتر انجام گیرد .در یخچال فریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) های تولید شده در سالهای اخیر می توان به راحتی فیلتر آب را تعویض کرد . تعویض فیلتر آب به صورت یک فرآیند راحت و بی دردسر انجام می‌شود. شما می توانید بدون نیاز به تعمیر یخچالفریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA)،تنها با تهیه فیلتر مخصوص برای یخچال فریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA)خود ( هر مدل و برند یخچال فریزر و یا ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) هزینه تعمیر شما به مراتب کمتر از تعویض کامل یخ ساز خواهد بود .

تعمیر یخ ساز یخچال فریزر و ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) توسط پرشین کول

امروزه یخ ساز ها بخش مهمی از یخچال فریزر ها و ساید بای سایدهای پاکشوما (PAKSHOMA) را تشکیل می دهند.  با توجه به استفاده زیاد از این بخش اماکن خراب شدن این بخش نیز وجود دارد. اولین اقدام برای تعمیر یخ ساز تماس با پرشین کول نمایندگی مجازسرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) در شهر محل سکونت شما است .باید این نکته را در نظر داشته باشید که  ممکن با تماس با تعمیرکار غیرمجاز و فاقد نمایندگی ممکن است یخ ساز شما به طور کامل خراب شود .هزینه تعویض یخ ساز به مراتب بیشتر از تعمیر آن می باشد پس با تماس با پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) هزینه تعمیر شما به مراتب کمتر از تعویض کامل یخ ساز خواهد بود .

سنسور یخچال فریزر و ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA) چیست ؟

در یخچال فریزر ها و یا ساید بای ساید های پاکشوما (PAKSHOMA) جدید سنسور هایی وجود دارد. سنسور های NTC سنسور هایی هستند که در یخچال فریزر ها از آنها استفاده می‌شود. واژه ی NTC برگرفته از 3 واژه ی NEGATIVE TEMPERATURE COEFFICIENT می‌باشد. به صورت بین المللی به آنها سنسور یخچال گفته می‌شود. که در یخچال های جید تر وجود دارد.

ضریب هدایت این ترمستور ها با افزایش دما،زیاد می‌شود. این بدان معناست که افزایش دما سبب کاهش مقاومت الکتریکی آنها می‌شود.

نوع دیگری از سنسور ها وجود دارد به نام PTC که دقیقاً برعکس نوع NTC می‌باشد، یعنی در سنسور های PTC با افزایش دما، مقاومت الکتریکی کاهش می‌یابد.

مواد تشکیل دهنده ی ترمیتور ها،نیمه هادی ها هستند که در صورت تغییر دما، مقاومت آنها نیز تغییر می‌کند. پس در این صورت وجود یک سنسور در یخچال فریزر الزامیست که تغییرات دما را به این صورت به برد الکترونیکی یخچال فریزر نشان دهد. حال پردازشگر موجود در برد الکترونیکی یخچال طبق پیام های دریافتی از سنسور می‌تواند به موتور یخچال فرمان دهد که کار کند یا کار نکند.

بنابراین با استفاده از ترمستور یخچال فریزر ها به یخچال فریزر های هوشمند تبدیل شده اند.

ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA)

ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید پاکشوما (PAKSHOMA)

کد خطا E1 -مشکل ارور سنسور یخچال،معیوب بودن سنسور مقدار اهم سنسور چک شود،بررسی سیم های مرتبط به سنسور خرابی از مدار برد.

کد خطا E2 -اشکال خطا از سنسور فریزر است،خرابی سنسور مقدار اهم سنسور چک شود،سیم های ارتباطی به سنسور چک شود و در آخر خرابی از مدار برد.

کد خطا E3 -علت خطا از سنسور دیفراست می باشد،مقدار اهم سنسور چک شود سیم کشی ارتباطی بررسی شود تعویض سنسور ودر آخر خرابی از برد.

کد خطا E8 -مشکل ارور از سنسور دمای محیطی می باشد،مقدار اهم سنسور چک شود ممکن است خرابی از برد باشد،سیم های ارتباطی بررسی شود،دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز پرشین کول تماس بگیرید.

کد خطا E0 -پیغام خطا از سنسور یخ ساز مقدار اهم سنسور چک شود،سیم های ارتباطی بررسی شود تعویض سنسور ودر آخر خرابی از مدار برد.

کد خطا EE -پیغام خطا از سنسور یخ ساز مقدار اهم سنسور چک شود،سیم های ارتباطی بررسی شود تعویض سنسور ودر آخر خرابی از مدار برد.

فهرست