پرشین کول

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید های اسنوا  SNOWA در تهران

دیگه نگران تمام شدن گارانتی دستگاه خود نباشید چرا چون شرکت پرشین کول خودش بعد از اتمام کار دستگاه شما را به مدت 90 روز گارانتی میکنه.

10% تخفیف ویژه

ما در 24 ساعت شبانه روز حتی در ایام تعطیل در خدمت شما هستیم. 

لطفا با اطمینان کامل درخواست خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین های پرشین کول با شما تماس بگیرند.

پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی  یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

سرویس و تعمیر یخچال اسنوا خود را به پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید SNOWA بسپارید.

 

پرشین کول نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات تعمیر یخچال اسنوا که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا اشاره کرد.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر اسنوا

مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا که همه روزه در طی گفتگو با مشتریان توسط پرشین کول تعمیرگاه مجاز یخچال اسنوا حل می شود موارد زیر می باشد.

1-یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خنک نمی کند.
2ب سردکن یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا کار نمی کند.
3-یخ ساز یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا کار نمی کند.
4دیسپنسر یخساز یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا کار نمی کند.
5دیفراست (المنت) یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خراب است.
6-یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا پر سر و صدا است و گاهی صداهای بلند ایجاد می کند.
7خلیه دیفراست یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خراب شده است.

8-فریزر سرد است اما یخچال گرم است.

9-یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا چکه می کند و نشتی آب دارد.
10-همه چیز در یخچال اسنوا یخ می زند.
11دیسپنسر آب و یخ کار یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا نمی کند.
12یخ ساز یخچال فرریز و ساید بای ساید اسنوا می کند.
13نور یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا کار نمی کند.
14کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا به طور مداوم روشن می شود.
15سنسور یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خراب است.
16درب یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خوب بسته نمی شود.
17صفحه نمایش دیجیتال کار نمی کند و صفحه تاچ یخچال ساید بای ساید اسنوا خراب است. به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا مراجعه کنید.
18-امکان سرد کردن و تغییر دمای یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا وجود ندارد و تغییرات دما در صفحه نمایش گویی اعمال نمی شود.
.

 

چرا بهتر است سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا خود را به پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر اسنوا بسپارید ؟

1-داشتن تعمیرکارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند.

2رتبه یک در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در تهران. 

3-استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات.

4 90 روز گارانتی خدمات ارائه شده.

5-برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا.

6-قیمت‌ منصفانه برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی.

7انعطاف در تعیین زمان تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا.

8-متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین 14 سال تجربه.

اگر برای سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و با تجربه پرشین کول نمایندگی مچاز سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر اسنوا می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال اسنوا دارد میتوان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و اشاره کرد که صرف نظر از مشکل بوجود آمده میتوانید روی کمک ما حساب کنید.

پرشین کول نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در  تهران سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات لوازم خانگی اسنوا را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال اسنوا در ذهن مشتریان خود ثبت کند. این مرکز با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید اسنوا توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید اسنوا را در تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید  اسنوا عهده‌دار شود.

کارشناسان متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در پرشین کول نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر یخچال و ساید بای ساید اسنوا شما خواهند بود.

صرفه هزینه های کمتر

به این دلیل که تعمیرکار های یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا به تمام نقاط قوت و ضعف سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا آشنایی کامل دارند در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

خدمات سریع

پرشین کول نمایندگی سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر اسنوا در تهران با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان تهران و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا به منزل یا محل کارتان مراجعه کند.

پشتیبانی و خدمات پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در تهران شامل تمام محله های تهران از جمله صادقیه، گیشا، شهرک اکباتان، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، اختیاریه، نیاوران، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه و… می شود.

تعمیرگاه پرشین کول تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا چگونه می تواند به من کمک کند ؟

پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شما می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و 90 روز گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر یخچال اسنوا یا ساید بای ساید اسنوا شما هستیم. مهم نیست که یخچال شما از کدام مدل می باشد زیرا ما تمامی مدل ها را تعمیر می کنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول یخچال اسنوا که نیاز به تعمیر دارند :

1-یخچال صدای غیرطبیعی می دهد.

2نوار درب یخچال پاره شده است.

3یخساز یخچال به درستی کار نمی کند.

4-یخچال اسنوا برق زیادی مصرف می کند.

5کمپرسور یخچال کار نمی کند.

6-یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.

7-آب در مخزن وجود ندارد.

مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزرو ساید بای ساید اسنوا شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر یخچال فریزر اسنوا یا تعمیر ساید بای ساید اسنوا برای شما اعزام شود.

چرا یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شما روشن نمی شود ؟

در صفحه نمایشگر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا به دنبال نشانه ای از حالت نمایشگاهی یا دمو بگردید. در این حالت چراغ ها و صفحه نمایشگر روشن است ولی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شما کار نمی کند. در بعضی مواقع یخچال ها به اشتباه در حالت نمایشگاهی(دمو) برای مشتری ارسال می شوند و یا در هنگام تمییز کردن حالت نمایشگاهی یخچال اسنوا فعال می شود.

مطمئن شوید که سیم برق به پریز برق متصل باشد. بررسی کنید که برق وارد یخچال میشود. اگر چراغ داخل یخچال هنگام باز شدن درب روشن نشد فیوز را چک کنید. اگر مشکل از فیوز نبود پریز برق را بررسی کنید، برای بررسی پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید.

چرا یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شما یخ نمی سازد ؟

اطمینان حاصل کنید که یخ ساز فعال است، بسته به مدل یخچال فریزر وم ساید بای ساید اسنوا تنظیمات فعال سازی متفاوت بوده است که برای برسی بیشتر باید به دفترچه راهنما رجوع کنید. شیر آبی که به یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا متصل شده است را بررسی کنید تا از آبرسانی به یخ ساز مطمئن شوید. همچنین بررسی کنید که آیا یخی در یخساز گیر کرده است یا نه و اگر نتوانستید یخ گیر کرده را جدا کنید سعی کنید با آب گرم و یا سشوار آن را ذوب کنید.

با مشاهده صفحه نمایشگر مطمئن شوید که حالت قفل فعال نباشد چون فعال بودن حالت قفل باعث غیرفعال شدن یخ ساز می شود.

چرا یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا زیادتر ازحد سرد است ؟

بعد از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال مطمئن شوید که زمان کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید(بعضی مواقع تغییر دما تا حدود 48 ساعت طول می کشد. اگر شیر آب به یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شما متصل نیست یخ ساز را غیرفعال کنید تا برای تولید یخ دمای یخچال پایین نیاید.

اگر شما به تازگی مقدار زیادی یخ استفاده کرده اید ممکن است برای تولید بیشتر یخ دمای یخچال را پایین اورده باشد.حدود 24 ساعت صبر کنید و بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال به حالت عادی برگشته است یا نه.

تعویض فیلتر یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا

یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنو دارای یک فیلتر در داخل دستگاه و یک فیلتر بیرونی در پشت دستگاه هستند که هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارند. تعویض دیرتر از موعد فیلترهای آب یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا میتواند باعث بروز بوی بد در آبریز ، عدم یخسازی ، خراب شدن شیربرقی یا پارگی شلنگ های آب متصل به دستگاه گردد.

تعویض موتور یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا

یخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA دارای دو نوع کمپرسور میباشند. در دستگاه های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر اسنوا با مصرف برق کمتر استفاده شده است.

برای تعویض کمپرسور یخچال اسنوا نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه میباشد.  در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای مختلف برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با پرشین کول مرکز سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا ( SNOWA )کمپرسور فابریک دستگاه خود را تهیه کنید.

تعویض فن کندانسور یخچال فریزر و  ساید بای سای اسنوا 

فن کندانسور در یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا را بر عهده دارد. فن معیوب باید در اولین فرصت تعویض گردد چون در غیر اینصورت موجب آسیب دیدن موتور  یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا میگردد.

فن داخلی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا

یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا دارای یک فن در قسمت یخچال و یک فن در قسمت فریزر میباشد که وظیقه انتقال سرما به بخش های مختلف کابین را بر عهده دارند. فن های داخل در دو نوع AC , DC  میباشند که برای هردستگاهی باید فن متناسب با آن دستگاه جایگزین شود. در پرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه خودتان برای شما نصب خواهد شد.

شارژ گاز  یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا

یکی از مهمترین و اساسی ترین تعمیرات مربوط به یخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA میباشد که باید در انجام این کار از تجهیزات متناسب و استاندارد استفاده و این کار با دقت خاصی انجام شود. چون در صورت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن مقدار گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.شما میتوانید جهت شارژ گاز یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا با تماس با پرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از رفع شدن مشکل دستگاهتان به بهترین شکل ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

تعمیر یخساز یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا

یخساز یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا قابلیت تولید 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارا میباشد. ممکن است یخسازی دستگاه به دلیل قطع بودن آب و یا خرابی موتور یا سنسور یخساز متوقف گردد. در پرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی اسنوا جهت تعمیر یخساز یخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA از قطعات فابریک برای هرمدل استفاده خواهد شد.

تعویض شیر برقی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا

وظیفه شیربرقی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا رساندن آب به یخساز و آبریز یخچال میباشد که به صورت الکترونیکی و با فرمان از برد دستگاه عمل میکند. در صورتی که آبریز یا یخساز یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا درست عمل نکنند نیاز به تعویض شیربرقی یخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA میباشد.

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند. که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد اصلی ساید SNOWA از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی ییخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA جزو مهمترین قطعات دستگاه بوده و همچون مغز یک انسان عمل میکند. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما درپرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا نموده و در اجرای این مهم ازقطعات اورجینال یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا استفاده خواهند شد.

.

سرویس سالیانه کندانسور یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا

کندانسور یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل  وجود فن امکان جذب گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. لذا کندانسور یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا موجب افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

باز و بسته کردن درب یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا جهت جابه جایی

بهتر است در حین اسباب کشی و جابجایی برای جلوگیری از آسیب دیدن یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا و راحتی در حمل و نقل ، قبل از جابجایی درب های دستگاه را از لولا باز نمایید و مجددا در محل جدید اقدام به نصب درب ها کنید.

امروزه بسیاری از باربری ها این کار را انجام میدهند ولی به دلیل نداشتن تجربه و شناخت کافی از دستگاه در بسیاری از موارد با آسیب های جدی به سیم کشی و شلنگ ها و رابط های یخساز بعد از جابجایی و باز و بسته کردن درب ها توسط باربری روبرو هستیم.

شما میتوانید یک روز قبل از جابجایی با تماس با پرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات یخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA جهت بازکردن درب هاییخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا خود درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما جهت باز کردن و بستن درب ها و نصب مجدد یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا شما اقدام نمایند.هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر یخچال فریزر و  ساید بای سایدSNOWAشما اقدام گردد.

چرا یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا زیاد گرم است ؟

بعد از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال مطمئن شوید که زمان کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید(بعضی مواقع تغییر دما تا حدود 48 ساعت طول می کشد. اگر مشکل بالا رفتن دمای هوا در بالا و کشوهای میوه و گوشت و… وجود دارد جریان هوای آن را بررسی کنید.

خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا ؟

خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا (snowa) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی اسنوا است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها  پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی اسنوا گام بزرگی را در زمینه تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش لوازم خانگی اسنوا بردارد.

با وجود این پشتیبانی شما حتی بعد از سال ها استفاده ازیخچال فریزر و ساید بای سایذ اسنوا تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم خدمات فنی اسنوا به 24 ساعت صورت شبانه روز در پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی به شما  مشتریان گرامی هستند.

پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید  اسنوا( تعمیر یخچال  اسنوا ) : ما با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیراتیخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.
انواع تعمیرات تخصصی کلیهیخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا را با تامین قطعات فابریک از ما بخواهید .

مراحل از تماس تا رفع عیب یخچال فریزر و ساید بای ساید  اسنوا ( عیب یابی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

1– ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2– در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شما رفع عیب شود .

3– در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا ) به محل شما اعزام میگردد .

4– تمامی خدمات مجموعه ما دارای 3 لی 12 ماه گارانتی رسمی میباشد .

مشکلات متداول تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه ما در ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

1-یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا صدای زیاد میدهد .

2-یخچال فریزر و ساید باید ساید اسنوا یکسره کار میکند .

3لاستیک دور درب یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خراب شده است .

4موتور یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا داغ کرده است .

5-فریزر اسنوا منجمد نمیکند .

6-یخچال قریزر و ساید بای ساید اسنوا برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .

7فن یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا کار نمیکند .

8-یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا روشن نمیشود .

9موتور یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا کار نمیکند .

10صفحه دیجیتالی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خراب شده است .

11برد الکترونیکی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خراب شده است .

12سنسور یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا عمل نمیکند .

سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا

1-نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در تهران کجا است ؟

2-برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در همان روز با کجا باید تماس بگیریم ؟

3-آیا تعمیرکار یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا با لباس فرم در محل حاضر میشود ؟

4-برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا داغی تحویل داده میشود ؟

5پرشین کول تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وساید بای ساید اسنوا یا نمایندگی رسمی است ؟

6-آیا برای تعمیرات یخچال اسنوا از قطعات فابریک انجام میگردد ؟

7-خدمات یخچال اسنوا درپرشین کول مخصوص تهران است یا شهرستان ؟

پرشین کول تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا میباشد که با شعبات مختلف در سراسر تهران و با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار دوره و آموزش دیده اسنوا در محل شما عزیزان همان روز خدمات را انجام میدهد و همچنین بعد از عیب یابی و تعمیر ، داغی قطعات به شما عزیزان تحویل داده میشود ، همچنین در نظر داشته باشید که کلیه خدمات در پرشین کول دارای 90 روز ضمانتنامه میباشد .

نکاتی مهم از یخچال فریزر و ساید بای ساید  اسنوا نکاتی مهم که در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا عنوان میشود به شرح زیر است :

1-یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.

2-هنگام استفاده از یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا حتما از محافظ برق استفاده نمایید .

3-برای شروع بکار یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .

4-قرار دادن یخچال یا فریزر و ساید بای ساید اسنوا در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل (اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.

5-حداقل 5 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر و ساید بای ساید اسنوا برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .

6-از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .

7-برای تمیز کردن یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .

8-در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال فریزر اسنوا را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کدهای ارور یخچال فریزر اسنوا مدل 270 و 810

کد ارور معنی کد ارور توضیح کد ارور
F1 سرد نشدن اواپراتور عدم سرما مشکل میتواند از نشتی گاز باشد
F2 خرابی سنسور فریزر سنسوردمای کابین فریزر را تعویض کنید
F3 خرابی سنسور یخچال سنسور دمای داخل کابین یخچال خراب شده ، سنسور را تعویض کنید
F4 خرابی سنسور اواپراتور یخچال سنسور اواپراتور یخچال را تعویض کنید
F5 خرابی سنسور اواپراتور فریزر سنسور دیفراست اواپراتور یخچال خراب شده آن را تعویض کنید
F6 خرابی سنسور محیط سنسور محیط خراب است
F7 خرابی فن فریزر فن داخل فریزر را تعویض کنید
F8 خرابی فن یخچال فن داخل یخچال را تعویض کنید
F9 خرابی هیتر المنت فریزر  المنت روی اواپراتور فریزر را تعویض کنید
FA خربی هیتر المنت یخچال  المنت روی اواپراتور یخچال را تعویض کنید
FB خرابی IC برد الکترونیک اصلی برد فرمان اصلی را تعویض کنید

 

کد ارورهای یخچال های ساید بای ساید اسنوا

C1 پاشکال در سیستم موتور یا نشتی گاز کارکردن موتور بیش از 3 ساعت.

D1 سنسور دیفراست قطع می شود بررسی سنسور دیفراست.

D2 دیفراست بصورت دستی فعال است برفک زدایی دستی را فعال کنید.

DR سوئیچ یخچال خراب است درب را بررسی کنید. ممکن است از 1 ساعت باز بودن گذشته باشد.

DF سوئیچ فریزر خراب است چک کردن درب یا باز بودن آن بیش از 1 ساعت.

DH سوئیچ هوم بار خراب است چک کردن درب یا باز بودن آن بیش از 1 ساعت.

E1 سنسور قالب یخ قطع می شود.

E9 سیستم آبرسانی مشکل دارد سیستم آبرسانی را بررسی کنید.

ET سوئیچ زیر قالب یخ مشکل دارد Test Switch اشکال دارد.

ES ایراد میکروسوئیچ سوئیچ بدال آب ایراد دارد.

EA موتور یخ ساز ایراد دارد موتور با تست سوئیچ کنترل شود.

EU سوئیچ بال مرغی مشکل دارد با تست سوئیچ عملکرد بال مرغی بررسی شود.

F1 سنسور فریزر قطعی دارد سنسور فریزر را بررسی کنید.

F3 عمل دیفراست انجام نمی شود با قطع و وصل مجدد جریان، حین کار دیفراست انجام نشود.

R1 سنسور یخچال قطعی دارد سنسور یخچال را بررسی نمایید.

RT سنسور دمای محیط قطعی دارد سنسور دمای محیط چک شود.

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای سایدد اسنوا در غرب تهران

مرزداران،صادقیه،جلال ال احمد،اکباتان،پونک،چهار دیواری،اشرفی اصفهانی،بلوار ابوذر،بلوار فردوس غرب و شرق،باغ فیض،جنت آباد جنوبی،جنت آباد شمالی،آیت ا…کاشانی،شهر زیبا،شهرک نفت،خلیج فارس،شهرک راه آهن،سیمین بولیوار،کن،بلوار کوهسار،ستاری،باکری،توحید ،ستارخان،خیابان آزادی آریاشهر ، آیت الله کاشانی ،  ، ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در شمال غرب تهران

کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

شهرک غرب و سعادت آباد

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریز و ساید بای ساید اسنوا در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

تعمیرگاه اسنوا ما پرشین کول با داشتن جواز و پروانه کسب از اتحادیه به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا و با حضور متخصصان حوزه‌ی صنعت و الکترونیک آماده عرضه خدمات تعمیر و نگهداری یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا است .

شما در صورت تماس با پرشین کول  نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در تهران از بهترین خدمات برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا خود برخوردار می شوید. کارشناسان فنی کارآزموده ما در کمترین زمان ممکن در آدرسی که شما می فرمایید حاضر می شوند و یخچال فریزرو ساید بای ساید اسنوا شما را در اسرع وقت با کم ترین هزینه تعمیر می کنند.

پرشین کول نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا ما با ارسال کارشناس به محل شما، هزینه های حمل و نقل و کارگر را به صفر می رساند. همچنین متخصصان پرشین کول سعی می کنند حدالامکان قطعه ای که خراب شده است را تعمیر کنند تا نیازی به تعویض و خرید قطعه نداشته باشد و این یکی دیگر از راه هایی است که هزینه های تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شما را کاهش می دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

پرشین کول تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا از بهترین و تکمیل ترین قطعه های اورجینال یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در تعمیرات سخت افزاری استفاده می کنیم، و شما را با ارائه ی سرویس های خوب شگفت زده خواهیم کرد! نمایندگی تعمیرات اسنوا شما را آسوده خاطر می سازد.

تماس با تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا

با تماس پرشین کول نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا از خدمات درجه یک برخوردار شوید. به این صورت که می توانید با پرشین کول تعمیرگاه مجاز اسنوا در تهران تماس گرفته و از خدمات 24 ساعته و قطعات اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا و تعمیر در محل خودتان بهره مند گردید.خدمات پس از فروش snowa، سرویس و نگهداری محصولات snowa خانه تان را به نمایندگی تعمیرات اسنوا واگذار کنید.

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای  اسنوا  همیشه در خدمت شما می باشد .

ویژگی های خدمات پرشین کول تعمیرگاه و نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر اسنوا

1-خدمات24 ساعته.

2-تعمیر کمتر از 2 ساعت در منزل.

3-در صورت نیاز به تعویض قطعه ارائه قطعات اورجینال.

4-در هر 24 ساعت از شبانه روز با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

پرشین کول نمایندگی مجاز و تعمیرگاه مجاز اسنوا  ، یک مرکز تعمیراتی معتبر با کارشناسان فنی کارآزموده می باشد که چنانچه مشکل دستگاه شما بسیار زیاد نباشد حتی در کمتر از 2 ساعت تعمیرات آن در محل خودتان به پایان خواهد رسید.

هدف پرشین کول نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا ما تعمیر با حداقل هزینه و بالاترین کیفیت است، ولی چنانچه به ناچار یخچال فریزر شما نیاز به جایگزین کردن قطعه ای داشت از اورجینال بودن این قطعه در نمایندگی مجاز پرشین کول اطمینان خاطر داشته باشید.

فهرست