نمایندگی تخصصی تعمیرات یخچال فریزر آزمایش

ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی یخچالتان هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

021-55423368     09193707950

تعمیر یخچال آزمایش مهارت و تخصصی است که باید آن را به تکنسین­های خبره نمایندگی آزمایش بسپارید. تعمیرکاران حرفه­ای در کوتاه­ترین زمان ممکن، ایرادات یخچال آزمایش را شناسایی کرده و برطرف می­نمایند. برخی از ایرادات به گونه­ای هستند که می­توانید خود شما آن را برطرف نمایید و برخی دیگر را باید به این تعمیرکاران حرفه­ای بسپارید.

آنچه برای تعمیر یخچال آزمایش باید بدانید

تعمیر یخچال و فریزر یکی از آن کارهایی است که نمی­توان به تنهایی در منزل انجام داد. اما برخی از ایراداتی که در وسایل برقی شما رخ می­دهد به گونه­ای هستند که با اقدامات ساده­ای قابل حل می­باشند. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با این معایب و خطاها آشنا کنیم. برای برطرف کردن برخی از این ایرادات راهکارهایی ارائه خواهد شد که توسط خود شما قابل انجام است. رفع اشکالات اساسی را باید به یک تکنسین خبره بسپارید. بهترین تکنسین­های تعمیر یخچال آزمایش را در نمایندگی­های مجاز این شرکت خواهید یافت.

تعمیر یخچال آزمایش یکی از اساسی­ترین خدمات پس از فروشی است که شرکت­های معتبر و پیشرو را از دیگر شرکت­ها متمایز می­کند. نمایندگی آزمایش با دارا بودن کادری حرفه­ای و با تجربه می­تواند در کمترین زمان ممکن ایرادات یخچال شما را برطرف نماید.

عیب­های احتمالی در تعمیر یخچال آزمایش

مهم­­­ترین مزیت یک تعیرکار خبره، توانایی او در تشخیص نقص­ها و معایب دستگاه است. تا زمانی­که علت اصلی خرابی پیدا نشود نمی­توان راهکار مناسبی برای عیب­یابی به کار برد. تکنسین­های تعمیر یخچال با بسیاری از این معایب آشنایی دارند و پس از بازدید از دستگاه می­توانند محل نقص و نحوه تعمیر آن را تشخیص دهند. تکنسین­های نمایندگی آزمایش از با تجربه­ترین تعمیرکاران یخچال هستند. برخی از ایرادات یخچال به گونه­ای هستند که خود شما هم می­توانید آن را برطرف نمایید. در ادامه تلاش می­کنیم تا شما را با برخی از معایب یخچال آشنا کنیم.

روشن نشدن یخچال

زمانی­که با این مشکل روبرو شدید، اولین اقدام بررسی کردن برق پریز است. اگر برق در پریز جریان داشت، بهتر است از سالم بودن دوشاخه مطمئن شوید. معمولا در بیشتر مواقع مشکل با بررسی این دو مورد حل خواهد شد. در صورتیکه هنوز یخچال خاموش است، احتمالا عیب از ترموستات بوده و برای حل این مشکل تنها می­توان به یک تعمیرکار یخچال آزمایش مراجعه کرد.

یکی دیگر از عواملی که باعث روشن نشدن یخچال می­شود معیوب بودن اورلود است. سلامت اورلود رابطه مستقیمی با فعالیت کمپرسور دارد. پلاتین­هایی که در این قسمت وجود دارند باید همواره متصل باشند تا کمپرسور روشن شود. هرگونه مشکلی که برای این قسمت به­وجود آید باعث روشن نشدن یخچال خواهد شد. در این مورد نیز برای تعمیر یخچال آزمایش باید به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

اتومات نکردن

منظور از اتومات نکردن یخچال این است که کمپرسور یخچال در حال عملکرد یکسره است. این وضعیت برای دستگاه بسیار مضر است و باعث می­شود آسیب جدی به موتور وارد شده و عمر مفید آن را کاهش دهد. وقتی کمپرسور بدون توقف کار می­کند بخش­هایی از ترموستات که از جنس پلاتین هستند به هم جوش می­خورند. این قسمت ها درواقع کلید خاموش و روشن شدن ترموستات هستند.

با از کار افتادن این کلید، موتور دائما درحال کار بوده و به­صورت تمام وقت کارخواهد کرد. در صورت مشاهده این حالت سریعا به نمایندگی آزمایش مراجعه کرده و تعمیر یخچال آزمایش را به تکنسین های با تجربه بسپارید. بی­توجهی به این عیب می­تواند حتی باعث ازکار افتادن سیستم در طولانی­مدت شود.

همانطور که در مقاله­های قبلی اشاره کردیم برفکی که در اپراتور تشکیل شده و متراکم می­شود باعث ایجاد خرابی­هایی در یخچال می­شود. این برفک­ها درواقع عملیات سردسازی را مختل می­کنند. به همین علت است که پاکسازی مداوم برفک­ها بسیار مهم است. برای به کار افتادن دوباره اتومات، کافی است برفک­های تجمع یافته در اپراتور را پاکسازی نمایید.

شنیدن صداهای غیرعادی

گاهی پیش می­آید که قبل از روشن کردن یخچال آزمایش، صداهای غیرمعمول می­­شنوید. این صداها کم­کم کاهش یافته و از بین می­روند. در این­صورت باید بدانید که متاسفانه موتور دستگاه نیم­سوز شده­است. در چنین وضعیتی برای تعمیر یخچال آزمایش باید با نمایندگی آزمایش تماس گرفته و از تکنسین­های حرفه­ای بخواهید تا نگاهی به یخچال انداخته و مشکل را برطرف نمایند.

چکه آب از اپراتور

چکه­کردن آب نشان­دهنده این است که ترموستات روی درجه پایینی قرار گرفته­است. سرمایی که ترموستات در این وضعیت ایجاد می­کند جوابگوی یخچال نمی­باشد. بنابراین برای تعمیر یخچال آزمایش نیاز به مراجعه به تعمیرکار ندارید. تنها کافی است درجه ترموستات را تغییر داده و آن را افزایش دهید. دقت کنید که برای افزودن درجه، باید ولوم را در جهت عقربه­های ساعت بچرخانید.

علت دیگری که برای چکه آب از اپراتور ممکن است رخ دهد، تنظیم نبودن ترموستات می­باشد. احتمال دارد فنری که در زیر اهرم ترموستات وجود دارد دچار اشکال شده باشد. در این­صورت، مدت زمانی که ترموستات متوقف می­شود بیشتر شده و آب شدن برفک­ها باعث ایجاد چکه در یخچال می­شوند. برای حل این مشکل تنها کافی است تا ماهرانه پیچ تنظیم­کننده را در جهت عقربه­ها به آرامی بچرخانیم.

 

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال آزمایش

اگر تصور می­کنید یخچال شما دچار عیب و ایرادی شده که شما قادر به رفع آن نیستید، بهتر است حتما به نمایندگی­های مجاز برای تعمیر یخچال آزمایش مراجعه نمایید. زیرا تکنسین­های نمایندگی آزمایش با مدل­های مختلف این سیستم آشنایی کامل دارند و به­راحتی می­توانند عیب دستگاه را برطرف نمایند. درصورتی­که یخچال نیاز به تعمیر جدی داشته باشد، هزینه تعمیر توسط نمایندگی آزمایش برای شما ارزان­تر خواهد بود. در سایر مقاله­ها می توانید آدرس و تلفن نمایندگی­های مجاز آزمایش را بیابید.

 

سخن آخر درباره تعمیر یخچال آزمایش

همواره در هنگام استفاده از یخچال آزمایش ممکن است با برخی اشکالات مواجه شویم. برای تعمیر یخچال آزمایش لازم است تا نکاتی درباره علت خرابی دستگاه بدانیم تا درصورت نیاز آن را برطرف نماییم. روشن نشدن یخچال آزمایش، کار نکردن اتومات، چکه­کردن آب، برفک زیادی داشتن و شنیدن صداهای غیرعادی از شایع ترین ایراداتی هستند که توسط کاربران مشاهده می­شوند.

برخی از این مشکلات به خاطر وجود ایراد در نحوه نصب یا سیم­کشی یخچال آزمایش است. با راهنمایی­های مفیدی که در این مقاله و مقاله­های مشابه اشاره داشتیم می­توانید تشخیص دهید تا اگر ایراد از نحوه نصب دستگاه باشد آن را هرچه زودتر برطرف نمایید. در صورتی­که مشاهده نمودید ایراد دستگاه به گونه­ای نیست که شما قادر به برطرف کردن آن باشید با نمایندگی یخچال آزمایش تماس گرفته و تعمیر یخچال آزمایش را به  تکنسین­های این شرکت بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست