پرشین کول

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید های بوش BOSCH در تهران

دیگه نگران تمام شدن گارانتی دستگاه خود نباشید چرا چون شرکت پرشین کول خودش بعد از اتمام کار دستگاه شما را به مدت 90 روز گارانتی میکنه.

ما در 24 ساعت شبانه روز حتی در ایام تعطیل در خدمت شما هستیم. 

10% تخفیف ویژه

لطفا با اطمینان کامل درخواست خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین های پرشین کول با شما تماس بگیرند.

سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خود را به پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر وساید بای ساید BOSCH بسپارید.

پرشین کول نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش در تهران برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش اشاره کرد.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر بوش مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش که همه روزه در طی گفتگو با مشتریان توسط پرشین کول تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و سیاید بای ساید بوش حل می شود موارد زیر می باشد :

1-یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خنک نمی کند.
2آب سردکن یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش  کار نمی کند.
3یخ ساز یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش کار نمی کند.
4دیسپنسر یخساز یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش کار نمی کند.
5دیفراست (المنت) یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خراب است.
6-یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش  پر سر و صدا است و گاهی صداهای بلند ایجاد می کند.
7-تخلیه دیفراست یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خراب شده است/

8فریزر سرد است اما یخچال گرم است.

9-یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش چکه می کند و نشتی آب دارد.

10-همه چیز در یخچال بوش یخ می زند.

11دیسپنسر آب و یخ کار یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش نمی کند.

12یخ ساز یخچال فرریز و ساید بای ساید بوش می کند.

13نور یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش کار نمی کند.

14کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش به طور مداوم روشن می شود.

15سنسور یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خراب است.

16درب یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خوب بسته نمی شود.

17صفحه نمایش دیجیتال کار نمی کند و صفحه تاچ یخچال ساید بای ساید بوش خراب است. به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش مراجعه کنید.

18-امکان سرد کردن و تغییر دمای یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش وجود ندارد و تغییرات دما در صفحه نمایش گویی اعمال نمی شود.

چرا بهتر است سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال بوش خود را به پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید BOSCH بسپارید ؟

1-داشتن تعمیرکارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند.

2–رتبه یک در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در تهران.

3-استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات.

4– 90 روز گارانتی خدمات ارائه شده.

5برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش.

6قیمت‌ منصفانه برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی.

7–انعطاف در تعیین زمان تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش.

8-متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین 10 سال تجربه.

اگر برای سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و با تجربه پرشین کول نمایندگی مچاز سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر بوش می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال بوش دارد میتوان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد که صرف نظر از مشکل بوجود آمده میتوانید روی کمک ما حساب کنید.

پرشین کول نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در  تهران سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات لوازم خانگی بوش  را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال بوش در ذهن مشتریان خود ثبت کند. این مرکز با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید بوش توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید بوش را در تعمیرگاه مجاز یخچال بوش عهده‌دار شود.

کارشناسان متخصص BOSCH

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در پرشین کول نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش شما خواهند بود.

صرفه هزینه های کمتر

به این دلیل که تعمیرکار های یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش به تمام نقاط قوت و ضعف سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال بوش آشنایی کامل دارند در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

خدمات سریع

پرشین کول نمایندگی سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر بوش در تهران با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان تهران و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش به منزل یا محل کارتان مراجعه کند.

پشتیبانی و خدمات پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در تهران شامل تمام محله های تهران از جمله صادقیه، گیشا، شهرک اکباتان، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، اختیاریه، نیاوران، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه و… می شود.

تعمیرگاه پرشین کول تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش چگونه می تواند به من کمک کند ؟

پرشین کولنمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما می باشد. با صدها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و 90 روز گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر یخچال بوش یا ساید بای ساید بوش شما هستیم. مهم نیست که یخچال شما از کدام مدل می باشد زیرا ما تمامی مدل ها را تعمیر می کنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش که نیاز به تعمیر دارند :

1-یخچال صدای غیرطبیعی می دهد.

2نوار درب یخچال پاره شده است.

3–یخساز یخچال به درستی کار نمی کند.

4-یخچال بوش برق زیادی مصرف می کند.

5کمپرسور یخچال کار نمی کند.

6-یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.

7آب در مخزن وجود ندارد.

مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید BOSCH

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر یخچال فریزر بوش یا تعمیر ساید بای ساید بوش برای شما اعزام شود.

چرا یخچال فریزر و ساید بای ساید BOSCH شما روشن نمی شود ؟

در صفحه نمایشگر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش به دنبال نشانه ای از حالت نمایشگاهی یا دمو بگردید. در این حالت چراغ ها و صفحه نمایشگر روشن است ولی یخچال فریزر و ساید بای سایدبوش شما کار نمی کند. در بعضی مواقع یخچال ها به اشتباه در حالت نمایشگاهی(دمو) برای مشتری ارسال می شوند و یا در هنگام تمییز کردن حالت نمایشگاهی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش فعال می شود.

مطمئن شوید که سیم برق به پریز برق متصل باشد. بررسی کنید که برق وارد یخچال میشود. اگر چراغ داخل یخچال هنگام باز شدن درب روشن نشد فیوز را چک کنید. اگر مشکل از فیوز نبود پریز برق را بررسی کنید، برای بررسی پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید.

چرا یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما یخ نمی سازد ؟

اطمینان حاصل کنید که یخ ساز فعال است، بسته به مدل یخچال فریزر وم ساید بای ساید بوش تنظیمات فعال سازی متفاوت بوده است که برای برسی بیشتر باید به دفترچه راهنما رجوع کنید. شیر آبی که به یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش متصل شده است را بررسی کنید تا از آبرسانی به یخ ساز مطمئن شوید. همچنین بررسی کنید که آیا یخی در یخساز گیر کرده است یا نه و اگر نتوانستید یخ گیر کرده را جدا کنید سعی کنید با آب گرم و یا سشوار آن را ذوب کنید.

چرا یخچال فریزر و ساید بای ساید BOSCH زیادتر ازحد سرد است ؟

بعد از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال مطمئن شوید که زمان کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید(بعضی مواقع تغییر دما تا حدود 48 ساعت طول می کشد. اگر شیر آب به یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما متصل نیست یخ ساز را غیرفعال کنید تا برای تولید یخ دمای یخچال پایین نیاید.

اگر شما به تازگی مقدار زیادی یخ استفاده کرده اید ممکن است برای تولید بیشتر یخ دمای یخچال را پایین اورده باشد.حدود 24 ساعت صبر کنید و بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال به حالت عادی برگشته است یا نه.

چرا یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش زیاد گرم است ؟

بعد از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال مطمئن شوید که زمان کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید(بعضی مواقع تغییر دما تا حدود 48 ساعت طول می کشد. اگر مشکل بالا رفتن دمای هوا در بالا و کشوهای میوه و گوشت و… وجود دارد جریان هوای آن را بررسی کنید.

خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش ؟

خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش (BOSCH) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی بوش است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی بوش گام بزرگی را در زمینه تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش بردارد.

با وجود این پشتیبانی شما حتی بعد از سال ها استفاده ازیخچال فریزر و ساید بای ساید بوش تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم خدمات فنی بوش به 24 ساعت صورت شبانه روز در پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی به شما  مشتریان گرامی هستند.

پرشین کولنمایندگی مجاز سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش ( تعمیر یخچال بوش ) : ما با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیراتیخچال فریزر و ساید بای ساید بوش جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتریان گرامی خود در این عرصه بهترین باشیم.انواع تعمیرات تخصصی کلیهیخچال فریزر و ساید بای ساید بوش را با تامین قطعات فابریک از ما بخواهید .

مراحل از تماس تا رفع عیب یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

1– ابتدا با پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2– در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما رفع عیب شود .

3– در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش) به محل شما اعزام میگردد .

4– تمامی خدمات مجموعه ما دارای لی 12 ماه گارانتی رسمی میباشد .

تعویض فیلتر یخچال فریزر و  ساید بای ساید بوش

یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنو دارای یک فیلتر در داخل دستگاه و یک فیلتر بیرونی در پشت دستگاه هستند که هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارند. تعویض دیرتر از موعد فیلترهای آب یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا میتواند باعث بروز بوی بد در آبریز ، عدم یخسازی ، خراب شدن شیربرقی یا پارگی شلنگ های آب متصل به دستگاه گردد.

 

 

تعویض موتور یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا

یخچال فریزر و  ساید بای ساید SNOWA دارای دو نوع کمپرسور میباشند. در دستگاه های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر اسنوا با مصرف برق کمتر استفاده شده است.

برای تعویض کمپرسور یخچال اسنوا نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه میباشد.  در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای مختلف برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با پرشین کول مرکز سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید اسنوا ( SNOWA )کمپرسور فابریک دستگاه خود را تهیه کنید.

کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچال فریزرز و ساید بای ساید های بوش یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت می آید.

.

اواپراتور یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور یخچال فریزر و ساید بای ساید BOSCH

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند ).

لوله مویی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

در پرشین کول برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا هنگام شارژگاز حتما لوله مویی تعویض میگردد .

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

در یخچال فریزر و ساید بای ساید های اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت .

در یخچال فریزر و ساید بای ساید های رایج امروز معمولا از فریون 12با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .

با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است . شارژگاز یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش حتما باید طبق اصول و توسط تعمیرکار یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش صورت گردد تا با نشتیابی و وکیوم دیگر نیازی به شارژگاز مجدد نباشد .

ارورهای متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

احتمالاً تابحال یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما اروری داده است و شما معنی و مفهوم آن ارور را متوجه نشده اید. در این مطلب قصد داریم علت و نحوه رفع ارور یخچال بوش یا همان کد خطا و ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش را ابتدا در جدول به صورت خلاصه و سپس به صورت کامل برای شما شرح دهیم. همچنین سعی کرده ایم قطعه خراب در هر ارور را نیز معرفی کنیم.

شما پس از مطالعه این مطلب تا حد زیادی قادر خواهید بود بدون نیاز به تعمیرکار مشکلات مربوط به یخچال خود را حل کنید.

کد خطا و ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

کد خطا معنی کد خطا
E1 چشمک زدن چراغ در دیسپلی یخچال / سنسور دما به درستی کار نمی کند
E2 چشمک زدن چراغ در دیسپلی یخچال / سنسور هوا به درستی کار نمی کند

ارور و کد خطای E1 یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

علت بروز ارور : سنسور دما به درستی کار نمی کند و یخچال هر 10 دقیقه روشن و خاموش می‌شود.

بررسی و تعمیر : نیازمند به تعمیر یا تعویض سنسور دما است.

ارور و کد خطای E2 

علت بروز ارور :سنسور هوا به درستی عمل نمی کند. نادرست عمل کردن سنسور دما در این مورد باعث می شود کمپرسور به صورت پیوسته کار کند.این سنسور چرخه‌ی دیفراست یخچال فریزر را کنترل می‌کند تا هر 24 ساعت یک بار به مدت 18 دقیقه روشن شود.

بررسی و تعمیر: نیازمند به تعمیر یا تعویض سنسور هوا است. در این مورد توصیه می شود با نمایندگی تعمیرات بوش تماس بگیرید.

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای سایدد BOSCH در غرب تهران

مرزداران،صادقیه،جلال ال احمد،اکباتان،پونک،چهار دیواری،اشرفی اصفهانی،بلوار ابوذر،بلوار فردوس غرب و شرق،باغ فیض،جنت آباد جنوبی،جنت آباد شمالی،آیت ا…کاشانی،شهر زیبا،شهرک نفت،خلیج فارس،شهرک راه آهن،سیمین بولیوار،کن،بلوار کوهسار،ستاری،باکری،توحید ،ستارخان،خیابان آزادی آریاشهر ، آیت الله کاشانی ،  ، ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در شمال غرب تهران

کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای سای BOSCH در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

شهرک غرب و سعادت آباد

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریز و ساید بای ساید بوش در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

پرشین کول نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

تعمیرگاه بوش ما پرشین کول با داشتن جواز و پروانه کسب از اتحادیه به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش و با حضور متخصصان حوزه‌ی صنعت و الکترونیک آماده عرضه خدمات تعمیر و نگهداری یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش است .

شما در صورت تماس با پرشین کول  نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در تهران از بهترین خدمات برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خود برخوردار می شوید. کارشناسان فنی کارآزموده ما در کمترین زمان ممکن در آدرسی که شما می فرمایید حاضر می شوند و یخچال فریزرو ساید بای سای بوش شما را در اسرع وقت با کم ترین هزینه تعمیر می کنند.

پرشین کول نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش ما با ارسال کارشناس به محل شما، هزینه های حمل و نقل و کارگر را به صفر می رساند. همچنین متخصصان پرشین کول سعی می کنند حدالامکان قطعه ای که خراب شده است را تعمیر کنند تا نیازی به تعویض و خرید قطعه نداشته باشد و این یکی دیگر از راه هایی است که هزینه های تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما را کاهش می دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش

پرشین کول تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش از بهترین و تکمیل ترین قطعه های اورجینال یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در تعمیرات سخت افزاری استفاده می کنیم، و شما را با ارائه ی سرویس های خوب شگفت زده خواهیم کرد! نمایندگی تعمیرات بوش شما را آسوده خاطر می سازد.

تماس با تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال بوش

با تماس پرشین کول نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش از خدمات درجه یک برخوردار شوید. به این صورت که می توانید با پرشین کول تعمیرگاه مجاز بوش در تهران تماس گرفته و از خدمات 24 ساعته و قطعات اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش و تعمیر در محل خودتان بهره مند گردید.خدمات پس از فروش BOSCH ، سرویس و نگهداری محصولات BOSCH خانه تان را به نمایندگی تعمیرات بوش واگذار کنید.

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش همیشه در خدمت شما می باشد .

ویژگی های خدمات پرشین کول تعمیرگاه و نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر BOSCH

1-خدمات 24 ساعته.

2-تعمیر کمتر از ساعت در منزل.

3-در صورت نیاز به تعویض قطعه ارائه قطعات اورجینال.

4-در هر 24 ساعت از شبانه روز با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

پرشین کول نمایندگی مجاز و تعمیرگاه مجاز بوش ، یک مرکز تعمیراتی معتبر با کارشناسان فنی کارآزموده می باشد که چنانچه مشکل دستگاه شما بسیار زیاد نباشد حتی در کمتر از 2 ساعت تعمیرات آن در محل خودتان به پایان خواهد رسید.

هدفپرشین کول نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش ما تعمیر با حداقل هزینه و بالاترین کیفیت است، ولی چنانچه به ناچار یخچال فریزر و ساید بای ساید شما نیاز به جایگزین کردن قطعه ای داشت از اورجینال بودن این قطعه در نمایندگی مجاز پرشین کول اطمینان خاطر داشته باشید.

فهرست