Editable text effect – Mexico with its national country flag

پرشین کول

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید های FERIGIDARE در تهران

دیگه نگران تمام شدن گارانتی دستگاه خود نباشید چرا چون شرکت پرشین کول خودش بعد از اتمام کار دستگاه شما را به مدت 90 روز گارانتی میکنه.

10% تخفیف ویژه

ما در 24 ساعت شبانه روز حتی در ایام تعطیل در خدمت شما هستیم. 

لطفا با اطمینان کامل درخواست خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین های پرشین کول با شما تماس بگیرند.

 

مرکز سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر وساید بای ساید FERIGIDARE

مرکز تعمیرات و سرویس تخصصی FERIGIDARE با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه سرویس و  تعمیرات تخصصی یخجال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDAREاین امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تهران برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای سایدFERIGIDARE خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و  تعمیرات تخصصیFERIGIDAREمی توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال فریزر و ساید بای ساید FERIGIDARE شما در هر نقطه تهران به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  02155423368 تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ساید بای ساید FERIGIDARE خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش ساید بای ساید FERIGIDARE

1-به محض تماس مشتری با پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و  تعمیرات تخصصی مرکز FERIGIDARE و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.

2-در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، پرشین کول مرکزسرویس و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی FERIGIDARE به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی FERIGIDARE برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

 3-برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

4-بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

خرابی های نیاز به تعمیر یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

مشکلاتی که معمولاً ممکن است برای یخچال فریزر و ساید بای ساید FERIGIDARE به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد از خرابی های رایج اشاره نمود :

1موتور یا کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید FERIGIDARE کار نمیکند.

2صدای زیاد و غیرطبیعی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE.

3-یخچال فریزر و  ساید بای سایدFERIGIDARE خنک نمیکند.

4-تعویض فیلتر آب یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE.

5– یخچال فریزر و  ساید بای سایدFERIGIDARE یخ سازی نمیکند.

6یخساز یخچال فریزر و  ساید بای سایدFERIGIDARE.یخ بیرون نمیدهد.

7آبریز یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE چکه میکند یا آبریز آب نمیدهد.

8دیواره یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE به شدت داغ شده است.

9-فریزر برفک میزند.

10-یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE بوی بدی میدهد.

11–یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE اتومات نمیکند.

12لاستیک دور درب یخچال فریزر و  ساید بای ساید جنرال الکتریک GE چسبندگی ندارد.

13صفحه نمایش یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE روشن نمی شود.

14-یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDAIRE گاز ندارد.

15-یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE ارور میدهد.

16نشت آب از زیر یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

 

تعویض فیلتر یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE دارای یک فیلتر در داخل دستگاه و یک فیلتر بیرونی در پشت دستگاه هستند که هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارند. تعویض دیرتر از موعد فیلترهای آب یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE میتواند باعث بروز بوی بد در آبریز ، عدم یخسازی ، خراب شدن شیربرقی یا پارگی شلنگ های آب متصل به دستگاه گردد.

تعویض موتور یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDAREدارای دو نوع کمپرسور میباشند. در دستگاه های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر FERIGIDARE با مصرف برق کمتر استفاده شده است.

برای تعویض کمپرسور یخچال FERIGIDARE نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه میباشد.  در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای مختلف برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با پرشین کول مرکز سرویس و  تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE  کمپرسور فابریک دستگاه خود را تهیه کنید.

تعویض فن کندانسور یخچال فریزر و  ساید بای FERIGIDARE

فن کندانسور در یخچال فریزر و  ساید بای ساید فریجیدر پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE را بر عهده دارد. فن معیوب باید در اولین فرصت تعویض گردد چون در غیر اینصورت موجب آسیب دیدن موتور  یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE میگردد.

فن داخلی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDAREدارای یک فن در قسمت یخچال و یک فن در قسمت فریزر میباشد که وظیقه انتقال سرما به بخش های مختلف کابین را بر عهده دارند. فن های داخل در دو نوع AC , DC میباشند که برای هردستگاهی باید فن متناسب با آن دستگاه جایگزین شود. در پرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه خودتان برای شما نصب خواهد شد.

شارژ گاز  یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

یکی از مهمترین و اساسی ترین تعمیرات مربوط به یخچال فریزر و  ساید بای سایدFERIGIDARE میباشد که باید در انجام این کار از تجهیزات متناسب و استاندارد استفاده و این کار با دقت خاصی انجام شود. چون در صورت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن مقدار گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.شما میتوانید جهت شارژ گاز یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE با تماس با پرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از رفع شدن مشکل دستگاهتان به بهترین شکل ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

تعمیر یخساز یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

یخساز یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE قابلیت تولید 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارا میباشد. ممکن است یخسازی دستگاه به دلیل قطع بودن آب و یا خرابی موتور یا سنسور یخساز متوقف گردد. در پرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE جهت تعمیر یخساز یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE از قطعات فابریک برای هرمدل استفاده خواهد شد.

تعویض شیر برقی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

وظیفه شیربرقی یخچال فریزر و ساید بای ساید FERIGIDARE رساندن آب به یخساز و آبریز یخچال میباشد که به صورت الکترونیکی و با فرمان از برد دستگاه عمل میکند. در صورتی که آبریز یا یخساز یخچال فریزر و  ساید بای ساید فریجیدر درست عمل نکنند نیاز به تعویض شیربرقی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE میباشد.

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند. که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال فریزر و  ساید بای ساید فریجیدر مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد اصلی ساید فریجیدر از محافظ برق استفاده نمایید.برد الکترونیکی ییخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE جزو مهمترین قطعات دستگاه بوده و همچون مغز یک انسان عمل میکند. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما درپرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال یخچال فریزر و  ساید بای ساید فریجیدر استفاده خواهند شد

.

سرویس سالیانه کندانسور یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE 

کندانسور یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل  وجود فن امکان جذب گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. لذا کندانسور یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا موجب افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

باز و بسته کردن درب یخچال فریزر و  ساید بای ساید FERIGIDARE  جهت جابه جایی

بهتر است در حین اسباب کشی و جابجایی برای جلوگیری از آسیب دیدن یخچال فریزر و  ساید بای ساید فریجیدر و راحتی در حمل و نقل ، قبل از جابجایی درب های دستگاه را از لولا باز نمایید و مجددا در محل جدید اقدام به نصب درب ها کنید.

امروزه بسیاری از باربری ها این کار را انجام میدهند ولی به دلیل نداشتن تجربه و شناخت کافی از دستگاه در بسیاری از موارد با آسیب های جدی به سیم کشی و شلنگ ها و رابط های یخساز بعد از جابجایی و باز و بسته کردن درب ها توسط باربری روبرو هستیم.

شما میتوانید یک روز قبل از جابجایی با تماس با پرشین کول مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و  ساید بای ساید فریجیدر جهت بازکردن درب هاییخچال فریزر و  ساید بای ساید فریجیدر  خود درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما جهت باز کردن و بستن درب ها و نصب مجدد یخچال فریزر و  ساید بای ساید فریجیدر شما اقدام نمایند.

هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال فریزر و  ساید بای سایدفریجیدر برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر یخچال فریزر و  ساید بای ساید فریرجیدر شما اقدام گردد.

فهرست