پرشین کول

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HISENSE در تهران

دیگه نگران تمام شدن گارانتی دستگاه خود نباشید چرا چون شرکت پرشین کول خودش بعد از اتمام کار دستگاه شما را به مدت 90 روز گارانتی میکنه.

ما در 24 ساعت شبانه روز حتی در ایام تعطیل در خدمت شما هستیم. 

10% تخفیف ویژه

لطفا با اطمینان کامل درخواست خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین های پرشین کول با شما تماس بگیرند.

 

با تشکر فراوان از شما مشتری گرامی بخاطر انتخاب ما در خصوص : سرویس،تعمیرات،کولرگازی،داکت اسپیلت،یخچال فریزر،ساید بای ساید،یخچال ویترینی،صنعتی،سردخانه،چیلر و.... لطفا با اطمینان کامل لطفا درخواست خود را ثبت کنید

برای شناختن ارور یا خطاها به لیست ارورها به انتهای توضیحات مراجعه کنید.

پرشین کول

نمایندگی اسپیلت و داکت اسپیلت تراست TRUST

پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HISENSE در تهران ، اگر اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HISENSE جنرال شما درست کار نمی‌کند و سرمای کافی ندارد یعنی نیازمند سرویس، شارژ گاز یا تعمیر است. شما می‌توانید از خدمات در محل پرشین کول بهره‌مند شوید حتی اگر اعتبار کارت گارانتی تمام شده باشد. پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HISENSE شامل تعمیرکاران و تکنسین‌های باسابقه است که جدیدترین دوره‌های سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HISENSE را گذرانده‌اند. در صورت نیاز به تعویض قطعه ما از قطعات اصلی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HISENSE استفاده می کنیم. ضمنا برای اطمینان خاطر شما عزیزان خدمات ارائه شده را به مدت 90 روز به همراه خدمات پس از فروش تعمیرات ضمانت می‌کنیم یعنی اگر در این مدت قسمت تعمیر شده دچار مشکل شود، تعمیرات مجدد بدون دریافت هزینه انجام خواهد شد. شما می‌توانید درخواست سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HISENSE را از طریق تماس،چت و ثبت درخواست آنلاین ارسال کنید و 10٪ تخفیف ویژه بگیرید.

پرشین کول تخصصی ترین مرکز شارژ گاز، سرویس و تعمیر  داکت اسپیلت هایسنس HISENSE در تهران

تعمیر داکت اسپیلت هایسنس و سرویس داکت اسپیلت هایسنس HISENSE مناسب در شروع فصل گرم به میزان قابل توجهی در کاهش مصرف برق موثر خواهد بود. فیلترها، کویل ­ها و پره ­های داکت اسپیلت به طور مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، تا در طول سال های بهره­ برداری مؤثرتر و کار آمدتر عمل کنند. در صورتی که تعمیرات داکت اسپیلت هایسنس HISENSE و سرویس داکت اسپیلت  هایسنس HISENSE مورد توجه قرار نگیرد می­ توان با اطمینان گفت عملکرد داکت اسپلیت دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به­ طور پیوسته خواهد بود.سرویس داکت اسپیلت و تعمیر داکت اسپیلت امروزه با توجه به افزایش قیمت این دستگاه و مشکلات اقتصادی مردم و همچنین با توجه به دلیل پیچیدگی ساختمان این دستگاه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان این سیسنم می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.بنابراین در هنگام انتخاب تعمیرکار و سرویسکار داکت اسپیلت باید نهایت دقت لازم را بکار بگیرد هایسنس HISENSE به طوری که به جرات می توان گفت که تعمیر داکت اسپیلت از عهده هرکس بر نمی اید و تا حد امکان نباید تعمیر ان را به افراد ناوارد بسپارید بلکه یک تعمیرکار متخصص برای تعمیرات داکت اسپیلت به صورت تخصصی لازم است تا با همه قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن کیفیت اولیه دستگاه را دوباره باز گرداند.داکت اسپیلت هایسنس HISENSE یکی از بهترین کولر گازی‌های عرضه شده در بازار است که از عملکرد مناسبی جهت تأمین برودت هوای منازل برخوردار است. اما با وجود این کیفیت  گاهی به مشکلاتی برخورد می کند که اگر سرویس و  تعمیر داکت اسپیلت هایسنس HISENSE را به موقع انجام ندهید ممکن است با مشکلات بیشتری مواجه شوید. درصورتی که نیازمند یک فنی کار متخصصدر زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپیلت هایسنس HISENSE هستید. پرشین کول به عنوان نمایندگی مجاز سرویس و  تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE با سالها تجربه در زمینه شارژ گاز ، عیب یابی، سرویس و تعمیرات داکت اسپیلت هایسنس HISENSE آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما می باشد. شما می توانید با کمک تعمیرکاران مرکز مجاز تعمیر داکت اسپیلتهایسنس HISENSE ایرادات را در همان مراحل ابتدایی برطرف کنید، و نگرانی از بابت کند شدن عملکرد کولر گازی و توقف ناگهانی آن در گرمای طاقت فرسای تابستان نخواهید داشت.

مرکز شارژ گاز ،سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس HISENSE

مهم نیست داکت اسپیلت هایسنس HISENSE خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه ما راه اندازی ، شارژ گاز  و سرویس و تعمیرات تخصصصی اسپیلت وداکت اسپیلتهایسنس HISENSE را در استان تهرانپشتیبانی می کنند.پرشین کول یکی از بزرگترین تعمیرگاه مجاز داکت اسپیلت هایسنس HISENSE در شهر تهرانمی باشد که سال هاست در زمینه ی سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس HISENSE فعالیت می کند و بهترین خدمات را ارائه می دهد و همیشه مورد اعتماد مشتری بوده است که این از بزرگترین افتخارات ما می باشد.

خدمات پس از فروش داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE

در ۵۰% کسب و کارها خدمات پس از فروش حرف اول را می زند. در تمام دنیا after sales services یا خدمات پس از فروش بطور مستقیم با مشتریان ارتباط داشته و اساس رونق فروش است. خدمات پس از فروش عبارت است از: انجام مجموعه کارهای جدیدی که توسط بخش خدمات یک سازمان یا شرکت و نهاد خصوصی طرح ریزی شده باشد تا بتواند تعداد بیشتری از مشتریان ویزیت شده به شرکت توسط دپارتمان بازاریابی و فروش را مدیریت نماید.مهمترین خدمات پس از فروشی که برای اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE توسط این مرکز ارائه می گردد آموزش استفاده درست و نگهداری لوازم خانگی، مشاوره اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE ..

 تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE

سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE بیش از ۱۰ سال است که در پرشین کول انجام می گیرد. از آنجایی که قیمت های پرشین کول نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE با توجه به هزینه های فعلی بازار و همچنین هزینه زمانی کاملا مقرون به صرفه است، بنابراین اگر تاریخ گارانتی دستگاه تان به تازه گی تمام شده است، با توجه به سرعت و دقت و کیفیت بالای کار متخصصان پرشین کول در مقایسه با هزینه دریافتی به نسبت سایر شرکت ها، بهترین انتخاب برای تعمیر و سرویس دهی متخصصان شرکت ما هستند. همین آلان کیفیت و هزینه ها را بررسی کنید و سپس تماس بگیرید.لازم به ذکر است اگر تاریخ ضمانت نامه و گارانتی اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE شما هنوز سرنرسیده است و به بیان ساده هنوز گارانتی دارید می توانید با شرکا ضمانت کننده دستگاه تان که در کارت گارانتی نام و مشخصات آن موجود است تماس بگیرید. پرشین کول برای انجام سرویس و تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE است.خدمات پس از فروش در این مرکز توسط متخصصانی با متوسط تجربه یازده سال انجام می گیرد. بنابراین بدون دغدغه فکری می توانید اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنسHAISENSE خود را برای انجام و سرویس خدمات موردنظرتان در کمترین زمان ممکن توسط متخصصان خبره پرشین کول واگذار نمایید.

تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE بصرفه است یا خرید اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE ؟

روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان پرشین کول با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به سرویس و تعمیر اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

علائم کمبود شارژ گاز داکت اسپیلت اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE

کم شدن مقدار گاز اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSEخود با عیب های مختلفی نشان میدهد اما شایع ترین آنها عبارتند از :

1قسمتی از اواپراتور برف می زند مانند لوله ها و یا پنل داخلی.

2کمپرسور به طور پیوسته و مدام کار می کند.

3-سیستم زیاد سرد نمی کند و یا دستگاه باد گرم میزند.

4درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور کم می شود.

5آمپر دستگاه از حالت عادی کمتر می شود.

6-گردو خاک و چربی در محل نشت بر روی مدار لوله کشی دستگاه مشاهده می شود.

7-فشار قسمت مکش سیستم کم می شود.

8-ممکن صدای ناهنجاری از کمپرسور دستگاه شما شنیده شود.

قیمت شارژ گاز اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE

تعیین قیمت شارژ گاز اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE به عوامل مختلفی بستگی دارد و یک تعمیرکار تا زمانی که دستگاه را از نزدیک نبیند نمی تواند براورد کاملی از قیمت کند.

۱– ممکن است لوله های کولر گازی یا اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE شما دارای نشتی باشند پس لازم است که قبل از انجام شارژ گاز اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE نشت یابی و رفع شود . پس هزینه نشت یابی و رفع ان در صورت نیاز می تواند روی قیمت تاثیر گذار باشد.

۲– مهمترین عامل در قیمت شارژ گاز اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE شما مقدار گاز مورد نیاز دستگاه شما می باشد . ممکن است یک دستگاه به شارز گاز کامل نیاز داشته باشد و یا به مقدار کمتر نیاز داشته باشد. که این را تعمیر کار قبل از انجام کار اندازه گیری می کند و به شما اعلام می کند.

۳– ممکن است در حین انجام کار دستگاه شما نیاز به قطعه یا تعویض لوله مسی و یا عایق بندی لوله داشته باشد که هر کدام از این موارد می تواند در قیمت شارژ گاز اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  شما تاثیر گذار باشد.

۴– نوع گاز یا مبرد مورد استفاده در اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE ممکن است گاز دستگاه شما از نوع R22و یا R410باشد.

فواید سرویس اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE

همه کولرهای گازی نیازمند سرویس دوره‌ای هستند تا بتواند در طول عمر خود به درستی کار کنند. انجام سرویس اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE به صورت دوره ای شما را مطمئن خواهد کرد که دستگاه‌تان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند.سرویس داکت اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  به افزایش بهره‌وری دستگاه کولر گازی کمک می‌کند و هیزنه‌های قبض برق را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش در آورد. و نتیجه این می‌شود که اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE باید برای مدت زیادی در طول روز کار کند و شاید شما را مجبور کند که تنظیمات دمایی را عوض کنید زیرا حتی با کارکرد بیشتر اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE احساس راحتی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپروسور سردکننده سخت‌تر کار کند، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل می‌کند و نتیجه افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود.شستشو و سرویس اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE با پیدا کردن ایردات قبل از اینکه بزرگ‌تر و گران‌تر شوند پول زیادی را برای‌تان پس‌انداز خواهد کرد. نه تنها کویل کنداسور کثیف باعث می‌شود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه‌های برق افزایش یابد، که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود. هزینه‌ی بررسی و تمیز کردن کویل کنداسور به مراتب کم‌تر از هزینه تعویض کمپرسور است. همچنین سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیگری مانند نشتی آب در سیستم که می‌تواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.عمر دستگاه اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE خود را با مراقبت‌ در طول زمانی که کار می‌کند افزایش دهید.اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE وقتی درست کار می‌کنند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شود. اگر یک قطعه درست کار نکند، می‌تواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود. نگهداری همه قطعات در حالت عمل‌کرد خوب به معنای استرس و فشار کم‌تر رو همه خواهد بود. دستگاه در طول مدت زمان بیشتر عمل‌کرد بهتری نسبت به دستگاهی که مرتب سرویس نمی‌شود خواهد داشت.

سرویس اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HAISENSEهر چند وقت یکبار انجام شود ؟

قطعا نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کرد! چرا؟اجزاء مختلف اسپیلت و  داکت اسپیلت نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند. و اینکه در برخی موارد داکت اسپیلت در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خب اگر اینچنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور داکت اسپیلت کرد و اقدام به سرویس کولر کرد.در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی داکت اسپیلت به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود.

سرویس اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE شامل

الفسرویس پنل داخلی اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE

1-شستشوی فیلترها اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE.

2-سرویس بلوور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE.

3-سرویس سنسور ها اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE.

4-سرویس فن ها یا کویل اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE.

5-بررسی مسیر خروجی آب لوله درین اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE.

بسرویس پنل خارجی اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس HAISENSE

سرویس پنل خارجی اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE یا همان کندانسور دارای اهمیت بالایی است چون در بیرون از منزل شما نصب میگردد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است به همین دلیل اگر شما نسبت به شستشوی به موقع ان اقدام نکنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تعمیرات ان شوید زیرا کثیفی بیش اندازه کندانسور مانع از عملکرد صحیح دستگاه میشود و فشار زیادی به دستگاه شما تحمیل میکند پس بهتر است که یک سرویسکار با تجربه به صورت متداول انرا شستشو نماید (شما با خیالی اسوده میتوانید اینکار را به کادر مجرب پرشینکولبسپارید) که این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی اب(واتر جت) انجام میدهند.

همه ی موارد بالا به صورت کامل توسط گروه فنی پرشین کولبا کیفیت عالی و بهترین قیمت ها  انجام می شود و همچنین آموزش نحوه سرویس آنها برای شما در سایت قرار داده شده است.

کد های ارور و خطای اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE

قبل از بررسی انواع کد خطای اسپیلت و  داکت اسپیلتهایسنس  HAISENSE دوباره یادآور می شویم که برخی از موارد مربوط به تعمیرات این دستگاه بسیار تخصصی بوده و نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد. از این رو در این مواقع حتما از خدمات تعمیرکار باتجربه این دستگاه بهره مند شوید. در ادامه با بررسی کد خطای اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE و نحوه رفع آنها در کنار شما هستیم:

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 1

ارور علت ارور
1 ذخیره فضا برای نصب سیستم کم است.

رفع عیب کد خطای 1 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE:

می‌توانید به راحتی دستگاه را داخل فضای باز سقف نصب کنید.

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلتهایسنس  HAISENSE  کد خطای 2

ارور علت ارور
2 فشار استاتیک اختیاری وجود ندارد.

رفع عیب کد خطای 2 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

نصب خودکار را خاموش کنید و به میزان لازم فشار استاتیک وارد کنید.

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 3

ارور علت ارور
3 رطوبت نسبی رعایت نشده است.

رفع عیب کد خطای 3 در کولرگازی هایسنس:

رطوبت نسبی R410A با راندمان بالا می تواند جلوی آسيببه محیط زیست را بگیرد.

می تواند از محیط زیست محافظت کند و به لایه اوزون آسیب نرساند.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 4 :

ارور علت ارور
4 تایمر 24 ساعته روشن و خاموش دچار مشکل فنی است.

رفع عیب کد خطای 4 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

این تایمر را باید تنظیم کنید تا به طور خودکار در یک دوره 24 ساعته دستگاه را روشن یا خاموش کند.

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 5 :

ارور علت ارور
5 عملیات نصب متوقف می شود.

رفع عیب کد خطای 5 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

طراحی فن مشکل دارد، آن را بررسی کنید.

جریان هوا باید با کمترین سر و صدا در دستگاه گردش کند.

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 6

ارور علت ارور
6 نوع نصب دستگاه به مشکل برخورده است.

رفع عیب کد خطای 6 در کولرگازی هایسنس:

نوع ورودی پشت سیستم معمولا با توجه به نحوه نصب در فضای واقعی انتخاب می شود.

این واحد همچنین باید با نوع ورودی هوای ورودی نصب شده هماهنگ باشد و در این نویز موجب افزایش 5 تا 6 دسی بل در دستگاه می شود.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE   کد خطای 7

ارور علت ارور
7 بازیابی قدرت در سیستم های معیوب رخ نمی‌دهد.

رفع عیب کد خطای 7 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

هنگامی که دستگاه تعمیر می شود، منبع تغذیه هنوز به تمام تنظیم های کارخانه خود نیاز دارد.

بنابراین تهویه مطبوع را در استفاده ی مجدد مطابق با تنظیمات اصلی اجرا کنید.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 8

ارور علت ارور
8 تابع تشخیص خودکار دچار خطا می شود.

رفع عیب کد خطای 8 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

هنگامی که در تهویه مطبوع خطا رخ دهد؛ می‌توانید با میکرو کامپیوترها خطاها را تشخیص دهید و از صفحه نمایش تنظیمات مناسب را پیدا کنید.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 9

ارور علت ارور
9 فضای نصب را مشخص کنید.

رفع عیب کد خطای 9 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

واحد داخلی را می توانید به راحتی در داخل سقف نصب کنید.

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 10

ارور علت ارور
10 رطوبت نسبی دستگاه مشکل دارد.

رفع عیب کد خطای 10  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  :

می توانید با حفظ و نگهداری رطوبت نسبی در دستگاه از محیط زیست محافظت کنید و به لایه اوزون آسیب نرسانید.

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 11

ارور علت ارور
11 تایمر 24 ساعته روشن و خاموش کار نمی کند.

رفع عیب کد خطای 11 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

تایمر دستگاه را تنظیم کنید که به طور خودکار در یک دوره 24 ساعته دستگاه روشن یا خاموش شود.

اروراسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 12

ارور علت ارور
12 عملیات راه اندازی دستگاه درست انجام نمی شود.

رفع عیب کد خطای 12 در کولرگازی هایسنس:

طراحی فن این دستگاه عالی است.

جریان هوا را بررسی کنید.

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 13

ارور علت ارور
13 خود بازیابی شکست قدرت درست انجام نمی شود.

رفع عیب کد خطای 13 در  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

هنگامی که دستگاه تعمیر می شود، منبع تغذیه هنوز به تمام تنظیم های کارخانه خود نیاز دارد.

بنابراین تهویه مطبوع را در استفاده ی مجدد مطابق با تنظیمات اصلی اجرا کنید.

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 14 :

ارور علت ارور
14 تابع تشخیص خودکار خطا در دستگاه درست عمل نمی کند.

رفع عیب کد خطای 14 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  :

هنگامی که در تهویه مطبوع خطا رخ دهد، می‌توانید با میکرو کامپیوترها خطاها را تشخیص دهید و از صفحه نمایش تنظیمات مناسب را پیدا کنید.

اروراسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 15 :

ارور علت ارور
15 کنترل دمای هاوسنیگ کمپرسور دستگاه

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 16 :

ارور علت ارور
16 کنترل اورلود دستگاه یا ضد یخ زدن

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 17 :

در بروز کد خطای 17 ممکن است علت های متعددی وجود داشته باشد. علت هریک از ارورهای احتمالی را برای شما جمع آوری کرده ایم و نحوه رفع آن ها را نیز در شماره مرتبط می توانید مطالعه کنید.

علت ارور کد خطای 17 در اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  :

1فضای نصب را مشخص کنید.

2-گزینه های نصب انعطاف پذیر به مشکل برخورده است.

3کارایی بالای آن در محافظت از محیط زیست درست عمل نمی کند.

4-تایمر 24 ساعته روشن و خاموش کردن دستگاه دچار ایراد است.

5-عملیات راه اندازی دستگاه درست انجام نمی شود.

6-متصل کردن لوله های مختلف مبرد دچار مشکل شده است.

7-خود بازیابی شکست قدرت درست انجام نمی شود.

8-تابع تشخیص خودکار خطا در دستگاه درست عمل نمی کند.

رفع عیب کد خطای 17 در  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE :

1-ضخامت واحد داخلی فقط 230 میلی متر است، می توانید به راحتی دستگاه را در داخل سقف نصب کنید.

2-با توجه به فضای نصب واقعی، واحد داخلی را می توان در سقف، یا روی زمین نصب کرد. این دستگاه دو روش نصب دارد.

3-کارایی فیلتر دستگاه را بررسی کنید. این دستگاه می تواند از محیط زیست محافظت کند و به لایه اوزون آسیب نرساند.

4تایمر دستگاه را تنظیم کنید که به طور خودکار در یک دوره 24 ساعته دستگاه روشن یا خاموش شود.

5-طراحی فن این دستگاه عالی است، جریان هوا را بررسی کنید.

6لوله مبرد می تواند از 3 جهت مختلف (عقب، راست یا بالا) متصل شود. تمام جهات را امتحان کنید.

7-هنگامی که دستگاه تعمیر می شود، منبع تغذیه هنوز به تمام تنظیم های کارخانه خود نیاز دارد. بنابراین تهویه مطبوع را در استفاده‌ مجدد مطابق با تنظیمات اصلی اجرا کنید.

8-هنگامی که در تهویه مطبوع خطا رخ دهد؛ می‌توانید با میکرو کامپیوترها خطاها را تشخیص دهید و از صفحه نمایش تنظیمات مناسب را پیدا کنید.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 18 :

ارور علت ارور
18 کمپرسور DC برای شروع کار با مشکل مواجه است.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 19

ارور علت ارور
19 کمپرسور DC خارج از مرحله است.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 33

ارور علت ارور
33 سنسور دمای اتاق ایراد دارد.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 34

ارور علت ارور
34 سنسور دمای کویل یونیت داخلی ایراد پیدا کرده است.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 35

ارور علت ارور
35 ارتباط بین ریموت کنترل سیمی و یونیت داخلی ایراد پیدا کرده است.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 36

ارور علت ارور
36 ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی ایراد پیدا کرده است.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 37

ارور علت ارور
37 پمپ آب زیادی دارد.

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 38

ارور علت ارور
38 نشان دهنده ایراد EEPROM در کولر گازی

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE کد خطای 39

ارور علت ارور
39 نشان دهنده عملکرد غیرعادی موتور فن یونیت داخلی

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 40

ارور علت ارور
40 آلارم محافظ شبکه

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای 41

ارور علت ارور
41 تشخیص مشکل توسط zero-crossing

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای F0

ارور علت ارور
F0 نشان دهنده ایراد EEPROM در کولر گازی، کنترل سیمی

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE کد خطای F1

ارور علت ارور
F1 ایراد در سنسور دمای ریموت کنترل سیمی

ارور  اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای F2

ارور علت ارور
F2 نشان دهنده ایراد در IC ساعت ریموت کنترل سیمی

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای F3

ارور علت ارور
F3 ایراد در سنسور رطوبت ریموت کنترل سیمی

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای FE

ارور علت ارور
FE خطای ارتباط بین برد اصلی و ریموت کنترل سیمی

ارور اسپیلت و  داکت اسپیلت هایسنس  HAISENSE  کد خطای ER

ارور علت ارور
ER نشان دهنده ایراد در ارتباط بین برد کنترل اصلی و برد صفحه نمایش

دانلود دفترچه ارور اسپیلت و داکت اسپیلت هایسنس HISENSE  اینورتر 

دانلود ارور

دانلود ارور

دانلود دفترچه ارور کولر گازی هایسنس ایستاده 

دانلود ارور

دانلود ارور

فهرست