نمایندگی اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی

ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی اسپیلت هیتاچی هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

نمایندگی اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی

هیتاچی دیگر برند برجسته تولید کننده لوازم خانگی توانست خلاقیت و تکنولوژی در اختیار مهندسان خود را به کار گرفته و با قدرت وارد بازار دستگاه های تهویه هوا شود.

مدل های تولید شده اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی از کیفیت ساخت قابل قبولی برخوردار است و هیتاچی در همان روزهای نخست ورود خود به این بازار توانست گام اول را محکم برداشته و با عرضه محصولات خود با قیمتی رقابتی و کیفیتی مناسب، خریداران را شیفته و مجذوب اسپیلت و داکت اسپیلت های خود کند.

با وجود کیفیت قابل قبول ساخت این محصولات، در استفاده بلند مدت از آن؛ نیاز به سرویس فنی و یا تعمیرات آن به وجود خواهد آمد. یکی از چالش ها و دغدغه های قابل درک صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی در زمان تعمیر، علاوه بر هزینه های پیش رو، اعتماد به تعمیرکاران این محصولات است.

تکنسین ها و کارشناسان فنی عضو کادر مجرب پرشین کول با تجارب گران بها و در اختیار داشتن ابزار تشخیص و عیب یابی اسپیلت های هیتاچی می توانند نگرانی های شما را بابت سرویس فنی دستگاه، عیب یابی و تعمیرات احتمالی آن بر طرف سازند.

خدماتی نظیر نصب، شارژ گاز، عیب یابی، سرویس و تعمیرات اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی را به تکنسین های فنی مجموعه پرشین کول بسپارید.

آیا برای دریافت خدمات پرشین کول مدل اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی مهم است؟

مرکز خدمات رسانی پرشین کول به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، تعمیر، سرویس فنی و عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی را انجام می دهد.

برای پرشین کول مهم نیست که شما دستگاه خود را از کدام نمایندگی یا مغازه تهیه کرده اید! مهم این است که اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی شما در کوتاه ترین زمان ممکن با کم ترین هزینه تعمیر شده و عملکردی مشابه روز اول داشته باشد.

مرکز خدمات رسانی پرشین کول، با کادر مجرب خود آماده خدمات رسانی در زمینه نصب داکت اسپیلت هیتاچی ، شارژ گاز داکت اسپیلت هیتاچی و سرویس داکت اسپیلت هیتاچی و تعمیر داکت اسپیلت هیتاچی و تعویض ترموستات داکت اسپیلت هیتاچی در استان تهران و کرج است.

آیا خودم می توانم اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی را سرویس و تعمیر کنم؟

پاسخ این سوال قطعا خیر است! برخی از افراد جهت سرویس فنی دوره ای و یا رفع ایرادات پیش آمده در اسپیلت و داکت اسپیلت خود، به اشتباه اقدام به باز کردن و تعمیر آن می کنند که بر خلاف تصور آن ها این کار نه تنها هزینه های پیش روی آن ها را کاهش نمی دهد بلکه سبب می شود هزینه های بیشتر و خسارت های دیگری نیز به محصول خریداری شده خود وارد آید.

نصب اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی

یکی دیگر از خدمات برجسته و معتبر تیم فنی پرشین کول، نصب استاندارد و اصولی دستگاه شما است.

نصب استاندارد دستگاه شما می تواند بر اساس ارتفاع محل و  شرایط محل شما و صد البته نظر کارشناسی تیم فنی انجام شود.

برق کشی استاندارد، لوله کشی دقیق و نصب اتصالات همگی به صورت دقیق و تضمینی توسط کارشناسان فنی پرشین کول انجام می شود.

عیب یابی، سرویس فنی و تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی

به یاد داشته باشید که اگر عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت شما اصولی و دقیق انجام نشود، علاوه بر حل نشدن نقص پیش آمده در دستگاه شما، هزینه بی جهتی نیز از جیب شما رفته است.

حتی در مواردی که کار عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی به افراد نا بلد و نا آشنا سپرده شده، دیده شده است که نه تنها ایراد اصلی رفع نشده بلکه ایرادات و خسارات پر هزینه ای نیز به دستگاه وارد شده است.

کنترل و نظارت تکنسین های اعزامی پرشین کول

تمامی خدمات فنی و پشتیبانی ارائه شده از سوی پرشین کول دارای گارانتی است و در صورتی که در عملکرد قطعات جدید تعویض شده مشکلی وجود داشته باشد پرشین کول در اسرع وقت به مشکل پیش آمده رسیدگی خواهد کرد.

اصلی ترین و مهم ترین هدف پرشین کول کسب رضایت مشتری و ارائه خدماتی به روز است.

عملکرد تکنسین های فنی ارسالی به محل شما تماما توسط تیم پرشین کول بررسی و کنترل می شود و با توجه به شرایط حال پیش آمده در دنیا، به دلیل شیوع ویروس خطرناک کرونا، تمامی تکنسین های ارسالی به محل شما موظف به رعایت اصول بهداشتی بوده و هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید.

تعویض قطعات گزینه آخر تکنسین های فنی پرشین کول

پرشین کول با تکیه بر دانش تخصصی روز جهان و چاشنی سال های تجارب گران بها در زمینه نصب، سرویس و تعمیر تخصصی انواع اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی همراه با کادری متعهد و متخصص می تواند در سریع ترین زمان ممکن با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات، همراه همیشگی شما باشد.

اولویت اصلی و اول تعمیرکاران کادر فنی پرشین کول، تعمیر دقیق و تخصصی قطعات معیوب دستگاه است اما در مواردی قطعه معیوب دیگر قابل تعمیر نیست و حتما باید تعویض شود. پرشین کول می تواند قطعه معیوب را با قطعه سالم و اورجینال تعویض کند.

دریافت هزینه متعارف و منصفانه

افزایش قیمت اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی، افزایش این هزینه ها را نیز به دنبال داشته است. در انتخاب تعمیرکار و سرویس کار تعمیر و عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی وسواس و دقت به خرج دهید.

تکنسین های فنی پرشین کول با در اختیار داشتن ابزار به روز جهت تعمیر و عیب یابی دستگاه شما یکی از بهترین گزینه های انتخابی پیش روی شما هستند. دانش بالا و به روز کادر فنی مجموعه پرشین کول و اشراف کامل روی تمامی مدل های اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی سبب شده است تا پروسه عیب یابی، تعمیر و سرویس فنی دستگاه شما در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

همچنین مجموعه پرشین کول با توجه به مشکلات اقتصادی و افزایش قیمت های سرسام آور، تصمیم گرفته است تا هزینه های دریافتی از صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی کاهش داده و هزینه ای معقول و منصفانه دریافت نماید.

پرشین کول هیچ هزینه اضافی و نامتعارفی را چه پیش از شروع تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی و چه پس از شروع تعمیر از شما اخذ نخواهد کرد.

کافی است یک بار خدمات ارائه شده از سوی پرشین کول را تجربه کنید تا تمایز در خدمات را لمس کنید.

چطور متوجه شویم که شارژ گاز داکت اسپیلت کم شده است؟

شایع ترین علائم کمبود شارژ گاز داکت اسپیلت هیتاچی، تغییر وضعیت نشانگر آمپر است که از حالت عادی، مقدار کمتری نشان داده می شود.

لوله دهش کمپرسور حرارت کمتری نسبت به قبل دارد، سرمایش خروجی از سیستم تهویه شما مانند روزهای اولیه نیست و از سرمای آن لذت نمی برید.

دستگاه شما باد گرم می زند، کمپرسور پیوسته و مدام فعالیت می کند، فشار قسمت مربوط به مکش سیستم کاهش پیدا می کند و در موارد حاد حتی صداهای ناهنجاری در زمان فعالیت کمپرسور دستگاه به گوش خواهد رسید.

زمانی که این مشکل برای دستگاه شما پیش می آید می توانید با کارشناسان فنی پرشین کول تماس گرفته و درخواست اعزام تکنسین به محل مورد نظر داشته باشید. تکنسین اعزام شده، با عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی شما به سرعت اقدام به رفع مشکل خواهد کرد.

آشنایی با ایرادات رایج پیش آمده در اسپلیت و داکت اسپلیت هیتاچی

همان طور که می دانید داکت اسپلیت یکی از محصولاتی است که در حوزه محصولات تهویه هوا تولید شده است و در فصول گرم سال بیش از سایر فصول مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل حجم استفاده بالا در فصول گرم و همین طور استفاده اندک در فصول سردتر سال نیاز است تا هر ساله سرویس فنی داکت اسپلیت صورت پذیرد تا دستگاه شما همانند روز اول پر قدرت و سلامت به کار خود ادامه دهد. با انجام یک سرویس فنی ساده دستگاه می توانید تا حد زیادی از بروز خسارت و هزینه های اضافی جلوگیری شود.

اسپیلت ها و داکت های اسپیلت موجود در بازار همگی دارای موتوری پیچیده هستند که تعمیر و باز کردن آن کار هر شخصی نبوده و نیاز به مهارت و دانش فنی مخصوص دارد.

پیچیدگی موتور اسپیلت ها و داکت های اسپیلت سبب شده است تا عیب یابی آن ها و پروسه تعمیری که دارند پیچیده تر شود و مشکل آن ها تنها به دست یک تکنسین و متخصص فنی رفع شود.

در انتهای این مقاله، پرشین کول قصد دارد تا به صورت خلاصه وار، ایرادات رایجی که برای اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی در طول زمان استفاده رخ می دهد را به همراه علت آن شرح دهد. با پرشین کول همراه باشید.

روشن نشدن اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی

جهت جلوگیری از پیش آمدن این نقیصه، پرشین کول توصیه می کند نصب و راه اندازی دستگاه خود را توسط نمایندگی های مجاز هیتاچی انجام دهید، کادر فنی پرشین کول می تواند دستگاه شما را به راحتی و بدون هیچ مشکلی طبق استانداردهای تعریف شده نصب و راه اندازی نماید.

روشن نشدن اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی می تواند شامل علل فیزیکی و الکتریکی شود. عمده ترین و رایج ترین مشکلاتی که از روشن نشدن اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی گزارش شده است، به قطع بودن سیم کشی، قطع برق داخل پریز، نصب غیر استاندارد دستگاه، مشکل در کلید اصلی دستگاه و تقص فنی در سیم رابط اشاره داشت.

دائم کار شدن اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی

این مشکل پیش آمده علل متفاوتی دارد که با اعزام نیروی متخصص پرشین کول به محل، عیب یابی به طور دقیق مشخص خواهد شد. اما بد نیست بدانید که در زمانی این نقص در دستگاه ظاهر می شود که برد آن خراب شده باشد. شارژ گاز آن کم باشد، مسیر لوله های مسی مسدود شده باشد، خزان عملکرد گذشته را نداشته باشد و یا فیلتر و کندانسور نیاز به سرویس و شست و شو داشته باشد.

نقص فنی در سیستم خنک کننده اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی

این ایراد معمولا زمانی رخ می دهد که ترموستات دستگاه به خوبی تنظیم نشده باشد. اگر ایراد تنها به ترموستات دستگاه محدود شود، شما می توانید به تنظیم آن و تصحیح آن این مشکل را بر طرف سازید.

اما اگر با تنظیم ترموستات نیز، عملکرد سیستم خنک کننده دستگاه شما همچنان مشکل داشت، زمان تعمیر آن فرا رسیده است. در برخی از موارد موتور دستگاه دچار مشکل نیم سوز شدن شده و دیگر خنک کنندگی سابق را ندارد.

تمامی این مشکلات به دست تکنسین های فنی و تعمیرکاران مجرب مجموعه پرشین کول در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و رفع می شود.

نشت یا چکه کردن آب از اسپیلت و داکت اسپیلت هیتاچی

نشت یا چکه کردن آب از دستگاه شما معمولا به 4 علت رخ می دهد. مسدود بودن مسیر لوله، اجرای اشتباه لوله کشی، محکم نبودن محل اتصال لوله ها و حتی کثیف بودن سینی و صافی همگی از علل رخ دادن این مشکل است.

جهت عیب یابی دقیق و رفع این نقص، تکنسین های فنی پرشین کول آماده حضور در محل مورد نظر شما و بررسی دقیق تر نقص های دستگاه شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.