نمایندگی اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی

ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی اسپیلت LG هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

[vc_cta h2=”” txt_align=”center” style=”outline” color=”sky” add_button=”bottom” btn_title=”تماس با مرکز” btn_color=”success” btn_align=”center” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-phone” btn_css_animation=”bounceIn” add_icon=”bottom” i_icon_fontawesome=”fa fa-comments” i_color=”white” i_background_style=”rounded” i_background_color=”green” i_css_animation=”bottom-to-top” btn_add_icon=”true” btn_link=”url:tel%3A02155423368|||” i_link=”url:https%3A%2F%2Fapi.whatsapp.com%2Fsend%3Fphone%3D%2B989193707950%26text%3D%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%B1%20%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF|title:%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%B1%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%20%D8%A7%D9%BE|target:%20_blank|”]

برای اعزام نزدیکترین تعمیرکار،

هم اکنون تماس بگیرید!

021-55423368

09193707950

[/vc_cta]
[vc_empty_space]

پرشین کول

نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی

 

برند کره ای نام آشنای ال جی سال های سال است که مهمان خانه ما ایرانی ها شده و زندگی را برای ما آسان تر کرده است.

ال جی که در زمینه های گوناگون ابزار و لوازم صنعتی و خانگی اقدام به طراحی و تولید محصولاتی برجسته کرده است، موفق به تولید اسپیلت و داکت اسپیلت های با کیفیت و با دوام شده است.

استفاده از اسپیلت و داکت اسپیلت های ال جی در مراکز تجاری، نهادها، شرکت ها و مجموعه های بزرگ مسکونی چندین سالی است که باب شده و جایگاه خود را پیدا کرده است.

کیفیت ساخت، طراحی به روز، تنوع مدل ها سبب شده است تا میزان فروش اسپلیت و داکت اسپلیت های ال جی با افزایش رو به رو شده و اکثر خریداران به سوی خرید این محصول ترغیب شوند.

با وجود کیفیت بالای ساخت این محصولات، در استفاده بلند مدت از آن؛ نیاز به سرویس فنی و یا تعمیرات آن به وجود خواهد آمد. یکی از چالش ها و دغدغه های قابل تامل صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی در زمان تعمیر، علاوه بر هزینه های پیش رو، اعتماد به تعمیرکاران این محصولات است.

متاسفانه هنوز نیز هستند مجموعه ها و افرادی که سودجو بوده و علاوه بر دریافت هزینه های نامعقول، کیفیت خدمات ارائه شده از سوی آن ها نیز چنگی به دل نزده و صاحبان این چنین دستگاه هایی را در دام خود می اندازند.

 

خودسرانه دست به تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت نزنید!

برخی از افراد جهت سرویس فنی دوره ای و یا رفع ایرادات پیش آمده در اسپیلت و داکت اسپیلت خود، به اشتباه اقدام به باز کردن و تعمیر آن می کنند که بر خلاف تصور آن ها این کار نه تنها هزینه های پیش روی آن ها را کاهش نمی دهد بلکه سبب می شود هزینه های بیشتر و خسارت های دیگری نیز به محصول خریداری شده خود وارد آید.

 

عیب یابی، تعمیر و سرویس اسپیلت و داکت اسپیلت

جهت تعمیر و سرویس اسپیلت و داکت اسپیلت نیاز است تا انواع معایب آن و ایرادات احتمالی داخل دستگاه موشکافانه و با دقت بررسی شود. جالب است بدانید که مرحله عیب یابی دقیق اسپیلت و داکت اسپیلت حتی از مرحله تعمیر آن نیز حساس تر و مهم تر است چرا که تا دقیقا مشخص نشود که مشکل دستگاه چیست نمی توان به درستی آن را تعمیر و رفع عیب کرد.عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت کار ساده ای نیست! علاوه بر تجربه زیاد، دانش فنی و مهارت بالایی نیز نیاز دارد.

خود سرانه اقدام نکنید و به مجموعه پرشین کول اعتماد کنید. تکنسین های ماهر کادر فنی پرشین کول می توانند معایب مربوط به دستگاه تهویه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن کشف کرده و سپس مراحل تعمیر آن را سپری نمایند.

بدانید و آگاه باشید که عیب یابی ایرادات احتمالی مربوط به سیستم خنک‌کننده و کمپرسور دستگاه شما، توسط بررسی خود شما پیدا نخواهد شد؛ بنابراین عیب یابی دقیق اسپیلت و داکت اسپیلت خود را به تکنسین های مجرب کادر فنی پرشین کول بسپارید.

 

پرشین کول آماده خدمت رسانی به صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی

پرشین کول بی شک با توجه به سابقه درخشان خود و دارا بودن یک کادر فنی متخصص، با تجربه و کاملا آشنا به دانش روز، توانسته است این نگرانی را در صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی بر طرف کرده و علاوه بر خدمات رسانی با کیفیت، هزینه های تعمیرات و سرویس های فنی را به نازل ترین حد ممکن کاهش دهد.

یکی از مهم ترین رسالت ها و اولویت های مجموعه پرشین کول حفظ ایمنی و آسایش کسانی است که از خدمات تعمیراتی این مرکز استفاده می کنند.

رضایت شما عزیزان است که خستگی را از تن کادر فنی و متخصص ما خارج کرده و لذت خدمات رسانی به شما را دو چندان می کند.

مرکز خدمات رسانی پرشین کول همواره سعی در به روز کردن خود و کادر فنی در اختیار خود را دارد، همواره کوشیده ایم با دانش روز دنیا پیش برویم، جدید ترین مدل های اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی را موشکافانه بررسی کنیم و عیب یابی و تعمیر انواع مدل ها را با دقت و سرعتی بالا انجام دهیم.

 

چرا عیب یابی و تعمیر ات داکت اسپیلت و اسپیلت جی را به پرشین کول بسپاریم؟

یکی از ویژگی های مجموعه پرشین کول که باعث افتخار مجموعه به شمار می آید، وجود تکنسین های با تجربه و دوره دیده این مجموعه است. تجارب کار عملی این کادر فنی مثال زدنی بوده و در حوزه تعمیرات اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی دانش فنی بسیار بالایی دارند.

پرشین کول  با افتخار اعلام می کند که کادر فنی و تکنسین های در اختیار این مجموعه هر ساله اقدام به گذراندن دوره های عملی و آشنایی با آخرین مدل های تولید شده اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی کرده و با سرعت و دقت بالایی عیب یابی، تعمیرات و سرویس فنی این محصولات را انجام می دهند.

شایان ذکر است که علاوه بر ارئه خدمات درخشان از سوی مرکز خدمات رسانی پرشین کول هزینه های دریافتی از شما عزیزان منصفانه بوده و عملکرد تکنسین های ارسالی به خانه ها و محل کار شما صاحبان این محصولات کاملا تحت نظارت این مجموعه می باشند.

نیاز به توضیح است که هزینه های دریافتی از شما پس از پایان کار و رضایت شما اخذ خواهد شد.

این روزها با توجه به شرایط خاص موجود در کشور عزیزمان ایران و تمامی جهان که با چالش ها و مشکلات پیش آمده توسط ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند، مجموعه پرشین کول اعلام می دارد که تمامی تعمیرکاران و تکنسین های فنی ارسالی به محل مورد نظر شما تمامی نکات بهداشتی در رابطه با این ویروس جدید را رعایت می کنند و از این بابت جای نگرانی نخواهد بود.

پرشین کول توانسته است با سال ها حضور فعال در زمینه خدمات رسانی حرفه ای تعمیرات و سرویس فنی اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی علاوه بر کسب تجارب فراوان در مباحث فنی مدل های ارائه شده از سوی این کمپانی کره ای، اعتماد شما عزیزان را نیز به دست آورد و خیلی زود به مرجعی حرفه ای برای تعمیر تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی تبدیل شود. پرشین کول این نوید را به شما می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیاز شما را بر طرف سازد.

 

آیا پرشین کول تمامی مدل های اسپلیت و داکت اسپلیت ال جی را تعمیر می کند؟

برای پرشین کول و کادر فنی آن مدل داکت اسپلیت شما هم نیست! مهم این است که تیم متخصص و فنی ما با توجه به دانش به روز و تجریه بالایی که دارد می تواند تمامی خدمات تعمیر و سرویس فنی مدل های گوناگون داکت اسپلیت ال جی را ارائه دهد.

تنها به اندازه یک تماس تلفنی کوتاه با شما فاصله داریم.

صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی در شهرهای تهران و کرج می توانند با شماره های 09193707950 و 02155423368 تماس حاصل کنند تا در سریع ترین زمان ممکن از خدمات مورد نظر خود توسط مجموعه پرشین کول بهره مند گردند.

 

آشنایی با ایرادات رایج پیش آمده در اسپلیت و داکت اسپلیت ال جی

همان طور که می دانید داکت اسپلیت یکی از محصولاتی است که در حوزه محصولات تهویه هوا تولید شده است و در فصول گرم سال بیش از سایر فصول مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل حجم استفاده بالا در فصول گرم و همین طور استفاده اندک در فصول سردتر سال نیاز است تا هر ساله سرویس فنی داکت اسپلیت صورت پذیرد تا دستگاه شما همانند روز اول پر قدرت و سلامت به کار خود ادامه دهد. با انجام یک سرویس فنی ساده دستگاه می توانید تا حد زیادی از بروز خسارت و هزینه های اضافی جلوگیری شود.

اسپیلت ها و داکت های اسپیلت موجود در بازار همگی دارای موتوری پیچیده هستند که تعمیر و باز کردن آن کار هر شخصی نبوده و نیاز به مهارت و دانش فنی مخصوص دارد.

پیچیدگی موتور اسپیلت ها و داکت های اسپیلت سبب شده است تا عیب یابی آن ها و پروسه تعمیری که دارند پیچیده تر شود و مشکل آن ها تنها به دست یک تکنسین و متخصص فنی رفع شود.

عده ای از صاحبان این دستگاه به چنین هشدارهایی توجه نمی کنند و خودسرانه اقدام به باز کردن موتور دستگاه و تعمیر آن می کنند که این کار جز ضرر و خسارت بیشتر به دستگاه، حاصل دیگری ندارد.

در انتهای این مقاله، پرشین کول قصد دارد تا به صورت خلاصه وار، ایرادات رایجی که برای اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی در طول زمان استفاده رخ می دهد را به همراه علت آن شرح دهد. با پرشین کول همراه باشید.

 

نقص فنی در سیستم خنک کننده اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی

این ایراد معمولا زمانی رخ می دهد که ترموستات دستگاه به خوبی تنظیم نشده باشد. اگر ایراد تنها به ترموستات دستگاه محدود شود، شما می توانید به تنظیم آن و تصحیح آن این مشکل را بر طرف سازید.

اما اگر با تنظیم ترموستات نیز، عملکرد سیستم خنک کننده دستگاه شما همچنان مشکل داشت، زمان تعمیر آن فرا رسیده است. در برخی از موارد موتور دستگاه دچار مشکل نیم سوز شدن شده و دیگر خنک کنندگی سابق را ندارد.

تمامی این مشکلات به دست تکنسین های فنی و تعمیرکاران مجرب مجموعه پرشین کول در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و رفع می شود.

 

خرابی کمپرسور اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی

استفاده نا صحیح یا فراوان از دستگاه در برخی از موارد به نقص در عملکرد و یا خرابی کمپرسور منجر می شود. گاهی با ولت متر می توان ولتاژ های دو سر اصلی و مشترک کمپرسور را اندازه گرفت و عیب یابی کرد.

اگر ولتاژ ها به میزان لازم نباشند تکنسین های پرشین کول دست به کار شده و دست به تعمیر اساسی کمپرسور دستگاه می زند البته در موارد خاص که قطعه کمپرسور قابل تعمیر نباشد، این قطعه برای شما تعویض خواهد شد.

 

روشن نشدن اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی

جهت جلوگیری از پیش آمدن این نقیصه، پرشین کول توصیه می کند نصب و راه اندازی دستگاه خود را توسط نمایندگی های مجاز انجام دهید، کادر فنی پرشین کول می تواند دستگاه شما را به راحتی و بدون هیچ مشکلی طبق استانداردهای تعریف شده نصب و راه اندازی نماید.

روشن نشدن اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی می تواند شامل علل فیزیکی و الکتریکی شود. عمده ترین و رایج ترین مشکلاتی که از روشن نشدن اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی گزارش شده است، به قطع بودن سیم کشی، قطع برق داخل پریز، نصب غیر استاندارد دستگاه، مشکل در کلید اصلی دستگاه و تقص فنی در سیم رابط اشاره داشت.

 

سخن پایانی با شما صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی آشنا کرده، موارد معمول خرابی های این دستگاه را شرح دهیم و شما را با خدمات فنی برجسته ارائه شده از سوی پرشین کول آشنا سازیم.

پرشین کول همواره توصیه می کند که اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی خود را به دست افراد سودجو، ناوارد و تازه کار نسپارید و در صورت نیاز به سرویس فنی و تعمیر این دستگاه، تنها به مجموعه های معتبر اعتماد کنید.

پرشین کول آماده ارائه هر گونه خدمات سرویس فنی، تعمیر و تعویض قطعات اسپیلت و داکت اسپیلت ال جی بوده و با کادر مجرب و با دانش خود می تواند تمامی نگرانی های شما را از بابت سرویس و تعمیر دستگاه رفع نماید.