پرشین کول

نمایندگی مجار سرویس و نعمیرات تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت اجنرال

همراه همیشگی شما به هنگام خرابی اسپیلت اوجنرال هستیم. 

 

همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

09193707950                   09351183704                     02155422851
                   

نمایندگی اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

در گذشته نه چندان دور خرید و استفاده از سیستم های تهویه هوا یک کالای تجملی و رفاهی تلقی می شد اما امروزه  استفاده از اسپیلت و داکت اسپیلت به یکی از ضروریات زندگی تبدیل شده است.

اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال به واسطه کیفیت و عملکرد خوبی که از خود نشان داد توانست در بازار خرید و فروش سیستم های تهویه مطبوع هوا خود را مطرح کند و خیلی زود طرفداران و علاقه مندان خاص خود را پیدا کند.

قیمت مناسب، امکانات و آپشن های تعبیه شده برای دسنگاه و طراحی به روز آن همگی از دلایلی است که منجر به فروش اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال شده است.

خدمات پشتیبانی از اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

یکی از چالش هایی که پیش رو خریداران اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال قرار دارد پشتیبانی از این محصول و مباحث مربوط به تعمیر و سروریس فنی آن است.

پرشین کول یکی از شرکت های معتبر در زمینه ارائه خدمات نصب، شارژ گاز ، عیب یابی، سرویس فنی و تعمیرات اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال است که آماده خدمت رسانی و ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما سروران گرامی است.

یکی از ویژگی هایی که خدمات رسانی پرشین کول را نسبت به سایرین برجسته و متمایز کرده است، استفاده از کادر فنی و تکنسین های با تجربه و آشنا به تکنولوژی روز است.

تکنسین های فنی کادر خدمات رسانی پرشین کول، اشراف کاملی به تمامی مدل های اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال دارند و با گذراندن دوره های فنی مخصوص زیر و بم دستگاه های تولید شده اوجنرال را می دانند.

 با خیالی آسوده، اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال خود را به تکنسین های فنی پرشین کول بسپارید.

آشنایی با خدمات تخصصی پرشین کول

مرکز خدمات رسانی پرشین کول همواره سعی در به روز کردن خود و کادر فنی در اختیار خود را دارد، همواره کوشیده ایم با دانش روز دنیا پیش برویم، جدید ترین مدل های اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال را موشکافانه بررسی کنیم و عیب یابی و تعمیر انواع مدل ها را با دقت و سرعتی بالا انجام دهیم.

شایان ذکر است که تمامی تکنسین های فنی عضو کادر خدماتی پرشین کول دارای گواهینامه های معتبر در زمینه سرویس فنی، عیب یابی و تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال هستند و اشراف کاملی روی تمامی مدل های ارائه شده از سوی این برند دارند.

تمامی خدمات فنی و پشتیبانی ارائه شده از سوی پرشین کول دارای گارانتی است و در صورتی که در عملکرد قطعات جدید تعویض شده مشکلی وجود داشته باشد پرشین کول در اسرع وقت به مشکل پیش آمده رسیدگی خواهد کرد.

صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال در شهرهای تهران و کرج می توانند با شماره های 09193707950 و 02155423368 تماس حاصل کنند تا در سریع ترین زمان ممکن از خدمات مورد نظر خود توسط مجموعه پرشین کول بهره مند گردند.

 

لزوم انجام سرویس های فنی اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

پرشین کول پزشک اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال شما است! با توجه به افزایش قیمت سرسام آور این دستگاه باید بیش از پیش مراقب سلامت دستگاه خود و نحوه عملکرد آن باشید.

برای سلامت نگه داشتن دستگاه و لذت بردن از هوایی که همانند روز نخست، دستگاه در اختیار شما قرار می دهد نیاز است تا سرویس های فنی دوره ای را به دقت انجام دهید.

این توصیه را از پرشین کول به یادگار داشته باشید که در صورت عدم انجام به موقع سرویس های فنی دوره ای و تعمیرات واجب نقص های پیش آمده برای اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال خود، خسارات و آسیب های زیادی به دستگاه شما وارد می شود و هزینه های گزافی به شما تحمیل خواهد شد.

با انجام سرویس های فنی دوره ای و به موقع اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال خود خیلی زود از ایرادات و مشکلات به وجود آمده در دل دستگاه باخبر می شوید و پیش از آن که آسیب جدی تر و بزرگ تر شود آن را رفع می کنید.

نصب استاندارد اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

تکنسین های فنی دوره دیده توسط پرشین کول با حضور در محل مورد نظر شما، مکان در نظر گرفته شده برای نصب اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال را به دقت بررسی کرده و دستگاه شما را طبق استانداردهای موجود نصب می کنند.

نصب اصولی دستگاه شما کارکرد پربازده آن را تضمین می کند و سبب می شود تا احتمال بروز برخی از مشکلات معمول و رایجی که برای این دستگاه در طول سالیان سال استفاده رخ می دهد، به حداقل برسد.

اول عیب یابی، دوم تعمیر، سوم تعویض!

پرشین کول با تکیه بر دانش تخصصی روز جهان و چاشنی سال های تجارب گران بها در زمینه نصب، سرویس و تعمیر تخصصی انواع اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال همراه با کادری متعهد و متخصص می تواند در سریع ترین زمان ممکن با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات، همراه همیشگی شما باشد.

اولویت اصلی و اول تعمیرکاران کادر فنی پرشین کول، تعمیر دقیق و تخصصی قطعات معیوب دستگاه است اما در مواردی قطعه معیوب دیگر قابل تعمیر نیست و حتما باید تعویض شود. پرشین کول می تواند قطعه معیوب را با قطعه سالم و اورجینال تعویض کند.

پرشین کول چه مشکلات و نقص هایی از اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال را رفع می نماید؟

با توجه به پیچیده بودن ساختار درونی سیستم دستگاه، نقص های فنی و ایراداتی که به دستگاه وارد می شود متفاوت خواهد بود. در برخی از موارد ایرادات و نقص ها کاملا جزئی و ساده هستند و در مواردی نیز ایراد و نقص به وجود آمده نیاز به تعمیرات اساسی و تخصصی دارد، حتی در مواردی نیز ممکن است قطعه ای ایراد پیدا کند که قابل تعمیر نیز نباشد و تنها چاره کار تعویض قطعه معیوب با قطعه سالم و اورجینال است.

تشخیص و رفع ایراداتی چون نشت گاز از لوله ها، کمبود گاز دستگاه، سر و صدای زیادی دستگاه، خرابی در ریموت کنترل، پرتاب هوای گرم به جای سرد، نقص در عملکرد فن دستگاه، خرابی کمپرسور و … همگی نیازمند بررسی و عیب یابی دقیق توسط یک کارشناس فنی خبره و با دانش است.

تکنسین های فنی در اختیار مجموعه پرشین کول علاوه بر اشراف کامل روی تمامی مدل های اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال، با در دست داشتن ابزار تخصصی، در کوتاه ترین زمان ممکت عیب یابی دستگاه شما را انجام خواهند داد و سپس نسبت به تعمیر و رفع ایراد اقدام خواهند کرد.

همان طور که اشاره شد اولویت اصلی و اول تکنسین های پرشین کول، تعمیر دقیق قطعه معیوب دستگاه شما است تا هزینه های شما با کاهش همراه باشد.

شاید این سوال در ذهن شما باشد که کدام قسمت های اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال شما تعمیر پذیر است و تکنسین های فنی پرشین کول کدام قسمت ها را به سادگی تعمیر خواهند کرد؟ در پاسخ به این سوال باید اذعان کنیم که تعمیرات تخصصی بورد اصلی دستگاه، بورد ریموت کنترل، کمپرسور، کندانسور، بورد رله، بورد کنترل و تشخیص دما، ترمیستور، اورلورد و … همگی با نهایت دقت و وسواس توسط تعمیرکاران حرفه ای این مجموعه صورت خواهد گرفت.

نگران تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال خود نباشید، صرف نظر از ظرفیت، مدل و مشکل دستگاه شما تمامی مدل های تولید شده اوجنرال توسط متخصصین مجرب پرشین کول پشتیبانی می شوند.

ارسال نیروی متخصص با هماهنگی قبلی با شما

تمامی متخصصان فنی اعزامی به محل مورد نظر شما علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید، پیش از مراجعه به محل مورد نظر با شما تماس خواهند گرفت و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تمامی تکنسین های حاضر در کادر مجرب پرشین کول با سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت مجموعه پرشین کول است. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما به صورت تخمینی اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

شرایط تعمیر و سرویس در زمان شیوع ویروس خطرناک کرونا

اولویت اصلی پرشین کول، تامین آسایش و ایجاد شرایط ایمن تمام مشتریان عزیزی است که از خدمات ما استفاده می کنند. جهت سازگاری با شرایط موجود و رعایت استانداردهای بهداشتی در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا، در جهت حفظ ایمنی و سلامت شما سروران گرامی و تکنسین های فنی کادر پرشین کول اقدامات لازم صورت گرفته است.

عملکرد تمامی تکنسین های ارسالی به محل مورد نظر شما کنترل و بررسی می شود، تکنسین های ارسالی همگی موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند.

عیب یابی، سرویس فنی و تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

به یاد داشته باشید که اگر عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت شما اصولی و دقیق انجام نشود، علاوه بر حل نشدن نقص پیش آمده در دستگاه شما، هزینه بی جهتی نیز از جیب شما رفته است.

حتی در مواردی که کار عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال به افراد نا بلد و نا آشنا سپرده شده، دیده شده است که نه تنها ایراد اصلی رفع نشده بلکه ایرادات و خسارات پر هزینه ای نیز به دستگاه وارد شده است.

بنابراین پرشین کول همیشه توصیه می کند که مرحله عیب یابی دقیق اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال را جدی بگیرید و آن را به دست یک تیم فنی معتبر و با تجربه بسپارید.

آشنایی با مشکلات رایج اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

در انتهای این مقاله، پرشین کول قصد دارد تا شما را با ایرادات و مشکلات معمولی که در طول استفاده از اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال رخ می دهد آشنا سازد.

این مشکلات و نقص های فنی توسط تیم متخصص و کارشناسان فنی پرشین کول جمع آوری شده، و آن ها پاسخ دقیق علت مشکل پیش آمده را مشخص کرده اند.

پریدن فیوز برق اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال به محض روشن شدن

یکی از نواقصی که در رابطه با اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال گزارش شده است، پریدن فیوز برق به محض روشن شدن دستگاه است. این مشکل بیشتر زمانی رخ می دهد که سیم های برق مسیر اسپیلت و داکت اسپیلت در محلی با هم اتصالی پیدا کنند.

در مواردی نیز دیده شده است که اتصال کوتاه خازن ها، از کار افتادن موتور فن ها و یا حتی سیم کشی غلط و غیر استاندارد سبب بروز این نقص فنی شده است.

نشت یا چکه کردن آب از اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

نشت یا چکه کردن آب از دستگاه شما معمولا به 4 علت رخ می دهد. مسدود بودن مسیر لوله، اجرای اشتباه لوله کشی، محکم نبودن محل اتصال لوله ها و حتی کثیف بودن سینی و صافی همگی از علل رخ دادن این مشکل است.

جهت عیب یابی دقیق و رفع این نقص، تکنسین های فنی پرشین کول آماده حضور در محل مورد نظر شما و بررسی دقیق تر نقص های دستگاه شما هستند.

خرابی کمپرسور اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

استفاده نا صحیح یا فراوان از دستگاه در برخی از موارد به نقص در عملکرد و یا خرابی کمپرسور منجر می شود. گاهی با ولت متر می توان ولتاژ های دو سر اصلی و مشترک کمپرسور را اندازه گرفت و عیب یابی کرد.

اگر ولتاژ ها به میزان لازم نباشند تکنسین های پرشین کول دست به کار شده و دست به تعمیر اساسی کمپرسور دستگاه می زند البته در موارد خاص که قطعه کمپرسور قابل تعمیر نباشد، این قطعه برای شما تعویض خواهد شد.

 

نقص فنی در سیستم خنک کننده اسپیلت و داکت اسپیلت اوجنرال

این ایراد معمولا زمانی رخ می دهد که ترموستات دستگاه به خوبی تنظیم نشده باشد. اگر ایراد تنها به ترموستات دستگاه محدود شود، شما می توانید به تنظیم آن و تصحیح آن این مشکل را بر طرف سازید.

اما اگر با تنظیم ترموستات نیز، عملکرد سیستم خنک کننده دستگاه شما همچنان مشکل داشت، زمان تعمیر آن فرا رسیده است. در برخی از موارد موتور دستگاه دچار مشکل نیم سوز شدن شده و دیگر خنک کنندگی سابق را ندارد.

تمامی این مشکلات به دست تکنسین های فنی و تعمیرکاران مجرب مجموعه پرشین کول در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و رفع می شود.