نمایندگی اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی اسپیلت توشیبا هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

نمایندگی اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

بی تردید یکی از برندهای موفق در زمینه طراحی و تولید اسپیلت و داکت اسپیلت در بازار جهانی را می توان برند توشیبا دانست. برند ژاپنی توشیبا یکی از برندهای منحصر به فرد در جهان است که میان تخصص، دقت و دانش مهندسان ژاپنی و زبان طراحی شرقی پیوند جالبی برقرار کرده و محصولات با کیفیت فراوانی را راهی بازارهای جهانی کرده است.

اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا عملکرد خوب و قابل قبولی در برودت هوای منازل، ارادت و شرکت ها دارند. طراحی و کیفیت ساخت محصولات تهویه هوا توشیبا قابل قبول است اما همین محصولات با کیفیت نیز در طول مدت زمان استفاده نیاز به سرویس و حتی در مواردی تعمیرات کوچک و بزرگ دارند.

طبیعتا محصولات تهویه هوا پس از مدتی استفاده نیاز به سرویس های فنی دوره ای دارند تا عملکرد خوب آن ها با افت و نقص رو به رو نشود.

پرشین کول یکی از شرکت های معتبر در زمینه نصب، شارژ گاز ، عیب یابی، سرویس فنی و تعمیرات اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا است که آماده خدمت رسانی و ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما سروران گرامی است.

پرشین کول بی شک با توجه به سابقه درخشان خود و دارا بودن یک کادر فنی متخصص، با تجربه و کاملا آشنا به دانش روز، توانسته است این نگرانی را در صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا بر طرف کرده و علاوه بر خدمات رسانی با کیفیت، هزینه های تعمیرات و سرویس های فنی را به نازل ترین حد ممکن کاهش دهد.

یکی از مهم ترین رسالت ها و اولویت های مجموعه پرشین کول حفظ ایمنی و آسایش کسانی است که از خدمات تعمیراتی این مرکز استفاده می کنند.

رضایت شما عزیزان است که خستگی را از تن کادر فنی و متخصص ما خارج کرده و لذت خدمات رسانی به شما را دو چندان می کند.

نصب اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

یکی دیگر از خدمات تیم فنی پرشین کول، نصب استاندارد و دقیق دستگاه شما است. نصب استاندارد دستگاه شما می تواند بر اساس ارتفاع محل و  شرایط محل شما و صد البته نظر کارشناسی تیم فنی انجام شود.

برق کشی استاندارد، لوله کشی دقیق و نصب اتصالات همگی به صورت دقیق و تضمینی توسط کارشناسان فنی پرشین کول انجام می شود.

خودسرانه دست به تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت نزنید!

برخی از افراد جهت سرویس فنی دوره ای و یا رفع ایرادات پیش آمده در اسپیلت و داکت اسپیلت خود، به اشتباه اقدام به باز کردن و تعمیر آن می کنند که بر خلاف تصور آن ها این کار نه تنها هزینه های پیش روی آن ها را کاهش نمی دهد بلکه سبب می شود هزینه های بیشتر و خسارت های دیگری نیز به محصول خریداری شده خود وارد آید.

آشنایی با سرویس فنی اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

یکی از خدمات ارائه شده از سوی کادر فنی پرشین کول، سرویس فنی اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا است. شست و شوی فیلترهای داکت اسپیلت، سرویس سنسورهای داکت اسپیلت، بررسی مسیر خروجی آب، سرویس کویل و فین و سرویس بلورر داکت اسپیلت همگی توسط تکنسین های مجرب، خبره و با تجربه پرشین کول صورت می گیرد.

سرویس کندانسور و شست و شوی مخصوص آن نیز از دیگر مواردی است که در زمان سرویس داکت اسپیلت توشیبا توسط کادر فنی پرشین کول انجام خواهد شد.

 


چرا پرشین کول ؟

برای عیب یابی، سرویس فنی، نصب و تعمیرات اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا گزینه های زیادی پیش رو دارید اما اعتماد به یک مرکز مجرب و برجسته می تواند خیال شما را از بابت تعمیر اساسی و هزینه منصافه و عرف راحت کند.

متاسفانه هنوز هم هستند افرادی سود جو و تعمیرکارانی ناوارد که هزینه های گرافی از شما دریافت می کنند و خدمات نامناسبی نیز به شما ارائه می دهند.

پرشین کول با سال ها فعالیت در زمینه تعمیر، عیب یابی، تعویض قطعات و شارژ گاز اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا توانسته است علاوه بر بالا بردن تجارب خود، اعتماد شما سروران گرامی را نیز به دست آورد.

تکنسین های فنی پرشین کول همگی دارای گواهینامه های معتبر در زمینه سرویس فنی، عیب یابی و تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا هستند و اشراف کاملی روی تمامی مدل های ارائه شده از سوی این برند دارند.

تمامی خدمات فنی و پشتیبانی ارائه شده از سوی پرشین کول دارای گارانتی است و در صورتی که در عملکرد قطعات جدید تعویض شده مشکلی وجود داشته باشد پرشین کول در اسرع وقت به مشکل پیش آمده رسیدگی خواهد کرد.

اصلی ترین و مهم ترین هدف پرشین کول کسب رضایت مشتری و ارائه خدماتی به روز است.

عملکرد تکنسین های فنی ارسالی به محل شما تماما توسط تیم پرشین کول بررسی و کنترل می شود و با توجه به شرایط حال پیش آمده در دنیا، به دلیل شیوع ویروس خطرناک کرونا، تمامی تکنسین های ارسالی به محل شما موظف به رعایت اصول بهداشتی بوده و هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید.

صاحبان اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا در شهرهای تهران و کرج می توانند با شماره های 09193707950 و 02155423368 تماس حاصل کنند تا در سریع ترین زمان ممکن از خدمات مورد نظر خود توسط مجموعه پرشین کول بهره مند گردند.

عیب یابی، سرویس فنی و تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

به یاد داشته باشید که اگر عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت شما اصولی و دقیق انجام نشود، علاوه بر حل نشدن نقص پیش آمده در دستگاه شما، هزینه بی جهتی نیز از جیب شما رفته است.

حتی در مواردی که کار عیب یابی اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا به افراد نا بلد و نا آشنا سپرده شده، دیده شده است که نه تنها ایراد اصلی رفع نشده بلکه ایرادات و خسارات پر هزینه ای نیز به دستگاه وارد شده است.

بنابراین پرشین کول همیشه توصیه می کند که مرحله عیب یابی دقیق اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا را جدی بگیرید و آن را به دست یک تیم فنی معتبر و با تجربه بسپارید.

تشخیص دقیق و ریشه ای نقص فنی دستگاه شما، مهم ترین قسمت از تعمیرات دستگاه است. از آن جایی که تیم فنی پرشین کول روزانه با مشکلات و نواقص فراوانی از اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا رو به رو می شوند، مهارت و تجربه بالایی در عیب یابی و تشخیص نقص فنی پیدا کرده اند و اشراف کاملی به تمامی مدل های این برند دارند.

با وجود تیم فنی پرشین کول دیگر نگران هیچ کدام از مشکلات ریز و درشت پیش آمده اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا نباشید.

آشنایی با مشکلات رایج اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

پرشین کول  با افتخار اعلام می کند که کادر فنی و تکنسین های در اختیار این مجموعه هر ساله اقدام به گذراندن دوره های عملی و آشنایی با آخرین مدل های تولید شده اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا کرده و با سرعت و دقت بالایی عیب یابی، تعمیرات و سرویس فنی این محصولات را انجام می دهند.

در انتهای این مقاله، پرشین کول قصد دارد تا شما را با ایرادات و مشکلات معمولی که در طول استفاده از اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا رخ می دهد آشنا سازد.

این مشکلات و نقص های فنی توسط تیم متخصص و کارشناسان فنی پرشین کول جمع آوری شده، و آن ها پاسخ دقیق علت مشکل پیش آمده را مشخص کرده اند.

از کار افتادن به یک باره ریموت کنترل اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

زمانی ریموت کنترل اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا به یک باره از کار می افتد، که ضربه سختی به آن وارد شود. چنان چه ریموت کنترل شما به کل دچار ایراد شده باشد پرشین کول می تواند قطعات اورجینال آن را تامین کرده و ریموت را تعمیر یا تعویض نماید.

در برخی از موارد دیده شده، بورد الکتریکی ریموت کنترل دستگاه در اثر ضربه خراب شده است و در مواردی نادر نیز چشم الکترونیکی تعبیه شده برای ریموت دچار نقص فنی شده است.

برای عیب یابی دقیق و کارشناسانه، تنها کافیست با کارشناسان فنی پرشین کول تماس حاصل نمایید تا با ابزار به روز خود و تجارب فراوانی که دارند با دقت عیب یابی دستگاه شما را انجام دهند.

پریدن فیوز برق اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا به محض روشن شدن

یکی از نواقصی که در رابطه با اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا گزارش شده است، پریدن فیوز برق به محض روشن شدن دستگاه است. این مشکل بیشتر زمانی رخ می دهد که سیم های برق مسیر اسپیلت و داکت اسپیلت در محلی با هم اتصالی پیدا کنند.

در مواردی نیز دیده شده است که اتصال کوتاه خازن ها، از کار افتادن موتور فن ها و یا حتی سیم کشی غلط و غیر استاندارد سبب بروز این نقص فنی شده است.

یخ زدگی در مسیر لوله های اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

در مواردی دیده شده است که مسیر لوله های اپراتور و مسیر برگشت با یخ زدگی رو به رو می شود. عمدتا این نقص فنی زمانی رخ می دهد که دور فن داخلی دستگاه کند شده و یا حتی فن دستگاه خراب شده و از کار افتاده است.

علت این نقص تنها محدود به مورد بالا نیست و حتی ممکن است بورد الکتریکی دستگاه شما دچار نقص شده باشد یا تنها فیلترها کثیف شده باشند. برای دانستن علت دقیق و میزان هزینه تعمیر، می توانید با کارشناسان مجرب پرشین کول در ارتباط باشید.

نشت یا چکه کردن آب از اسپیلت و داکت اسپیلت توشیبا

نشت یا چکه کردن آب از دستگاه شما معمولا به 4 علت رخ می دهد. مسدود بودن مسیر لوله، اجرای اشتباه لوله کشی، محکم نبودن محل اتصال لوله ها و حتی کثیف بودن سینی و صافی همگی از علل رخ دادن این مشکل است.

جهت عیب یابی دقیق و رفع این نقص، تکنسین های فنی پرشین کول آماده حضور در محل مورد نظر شما و بررسی دقیق تر نقص های دستگاه شما هستند.